TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Philips AVENT

Avent Philips
Firma Avent Philips to Brytyjska marka, która od ponad 30 lat doskonali swoje produkty na podstawie opinii matek. Produkty marki Avent wyróżnia dbałość o najmniejsze detale, nie zapominając przy tym o funkcjonalności i innowacyjności. Smoczki I butelki Avent zaprojektowane zostały w sposób jak najbardziej zbliżony do naturalnego, co potwierdzają rekomendacje matek na całym świecie.
Butelki Avent:
Butelki firmy Avent zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na zabrudzenia i uszkodzenia. Butelki Avent zostały zaprojektowane, wyprofilowane w możliwie najwygodniejszy sposób, umożliwiający łatwe karmienie waszych pociech. Szeroka szyjka w butelkach sprawia, że czyszczenie butelek nie powoduje większych problemów, a przy tym zapobiega rozlewaniu pokarmu.
Smoczki Avent:
Smoczki Avent zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych, świetnie dopracowane szczegóły smoczka, sprawiają że aż 98% dzieci akceptuje smoczki firmy Avent. Smoczki Uspokajające Ultra Air posiadają 4 duże otwory, które zapewniają swobodny przepływ
powietrza przy oddychaniu, tym samym sprawiają że skóra dziecka pozostaje bardziej sucha. Smoczki zostały wykonane z silikonu o symetrycznym kształcie co gwarantuję prawidłowy rozwój podniebienia, dziąseł oraz zębów rosnącego dziecka. Smoczki Uspokajające Ultra Soft posiadają elastyczna, miękka tarcze która dopasowuje się do twarzy dziecka, dzięki czemu pozostawia mniej śladów i zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnienia skóry. Smoczki można szybko i łatwo sterylizować w załączonym etui, wystarczy tylko trochę wody i kuchenka mikrofalowa.
Laktatory Avent:
Laktatory Firmy Avent zostały zaprojektowane i wykonane w sposób umożliwiający szybkie i wygodne odciąganie pokarmu. Silikonowa tarcza została stworzona za pomocą inspiracji ruchem ssącym dziecka, zapewniając skuteczne odciąganie pokarmu. Firma Avent stworzyła miękka i dostosowująca nakładkę silikonowa, która dopasowuje się aż do 99.98% (do 30mm) rozmiarów brodawek.
Laktator ręczny Avent:
Laktator ręczny firmy Avent posiada innowacyjna silikonowa tarcze, która umożliwia szybki wypływ mleka. Dzięki małej wadze oraz rozmiarowi laktator idealnie nadaje się dla podróżujących mam, które muszą odciągać pokarm w podróży lub przed karmieniem piersią. Laktator jest wykonany zaledwie z paru części, co sprawia łatwe czyszczenie i przygotowywanie pokarmu.
Laktator elektryczny Avent:
Laktator elektryczny Avent, dzięki nakładce która stymuluje brodawkę tak samo jak dziecko, wywołuje maksymalny wypływ pokarmu. Laktator posiada 8 poziomów stymulacji i 16 poziomów odciągania pokarmu, oraz możliwość dostosowania ustawień do swoich potrzeb.
Laktator elektryczny wyposażony został w zaworek antykolkowy, który zapobiega gromadzeniu się powietrza w brzuszku dziecka.

Avent

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium