TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

CLASSIC+ Avent Smoczek CLASSIC+ Rozmiar "3P" 3P+ Trójprzepływ 2szt 635/27

Dostępność: brak towaru
Cena: 26,99 zł 26.99
ilość szt.
Zyskujesz 67 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena: 5
Producent: Avent
Kod produktu: AV 635/27

Opis

 


 

 

 

 

W ZESTAWIE 2szt SMOCZKÓW

Smoczek do butelek Avent wyposażony został w unikalną antypróżniową osłonę, umieszczoną w podstawie smoczka, która w trakcie karmienia wpuszcza powietrze do butelki zgodnie z rytmem ssania dziecka, eliminując powstawanie próżni.

 

 

Dziecko ssie bez przerwy (tak jak pierś matki) i nie odrywa się od smoczka, aby zaczerpnąć powietrza. Podczas karmienia słychać świst - to gwarancja, że powietrze przedostaje się do butelki, a nie do mleka, czy brzuszka Twojego dziecka. Uważa się, że właśnie powietrze połykane przez dziecko w czasie karmienia powoduje bolesną kolkę. Ustawiając butelkę odpowiednim oznaczeniem przepływu w kierunku noska dziecka uzyskujesz oczekiwany przepływ pokarmu dostosowany do jego potrzeb np. szybszy na początku karmienia, a wolniejszy na jego końcu.

Potwierdzono klinicznie, że butelka Classic+ powoduje rzadsze występowanie kolki* — teraz butelka składa się z mniejszej liczby części
Nasza uznana seria Classic została ulepszona, tak aby karmienie było jeszcze przyjemniejsze. Smoczek jest wyposażony w system antykolkowy o klinicznie potwierdzonym działaniu, a butelka jest wyjątkowo łatwa w czyszczeniu i montażu.

Dwutygodniowe niemowlęta karmione butelką Philips Avent przejawiały mniejszą skłonność do kolek niż dzieci karmione tradycyjną butelką. Dwutygodniowe niemowlęta karmione butelką Philips Avent były rzadziej rozdrażnione niż dzieci karmione butelką innego znanego producenta.

 

 ZDROWE, AKTYWNE KARMIENIE.
WYJĄTKOWY SYSTEM ANTYKOLKOWY O UDOWODNIONEJ SKUTECZNOŚCI:

- Dzięki smoczkowi bez bisfenolu A niemowlę naturalnie kontroluje wypływ mleka, tak jak podczas karmienia piersią, co pomaga ograniczać przejadanie się i ulewanie się mleka.
- Wyjątkowy system osłonki zgina się, umożliwiając dopływ powietrza do butelki.
- Sprzyja to zdrowemu i aktywnemu karmieniu oraz zapobiega kolce.

PRODUKT PRZETESTOWNY KLINICZNIE:
- Redukuje kolkę
Badania klinicznie potwierdziły, że dwutygodniowe niemowlęta karmione Butelką AVENT rzadziej cierpiały z powodu kolki niż te karmione zwykłą butelką


WYJĄTKOWY ZAWOREK ANTYKOLKOWY:
- Umożliwia dopływ powietrza do butelki zamiast do brzuszka dziecka

UMOŻLIWIA NATURALNE KARMIENIE:
- Regulowany wypływ smoczka zapewnia większe porcje pokarmu -
Smoczek trójprzepływowy ma szczelinę umożliwiającą regulowanie ilości wypływającego pokarmu. Prędkość przepływu można regulować, przekręcając butelkę na oznaczenie I, II lub III znajdujące się na smoczku.
- Miękki, okrągły smoczek
- Smoczek silikonowy - Miękki smoczek silikonowy z wbudowanym zaworkiem antykolkowym.
0% BPA (bisfenolu A):
- Smoczek nie zawiera bisfenolu A


MATERIAŁ:
- Nie zawiera bisfenolu A

 

 

 

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl