TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Symphar NaCl 3% Sól Sterylny Hipertoniczny Roztwór Soli Do Inhalacji Ampułki 48x4ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 2,00 zł 2.00
  ( 1 szt. = 2,00 zł )
ilość szt.
Zyskujesz 5 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena: 5
Producent: Symphar
Kod produktu: SYM 48X4ML 9153

Opis

 

  

Symphar NaCl 3% Hipertoniczny Roztwór Soli Ampułki 48x5ml

 

Symphar NaCl 3% - Sterylny hipertoniczny roztwór chlorku sodu 3% w ampułkach do inhalacji
Opakowanie 48 jednorazowych ampułek 4 ml.

Sól (NaCl) 3% do inhalacji może być używana w wszystkich inhalatorach w tym pneumatycznych lub ultrasonicznych nebulizatorach. Sole ze względu na duże stężenie służą wyłącznie do inhalacji (nie są przeznaczone do higieny bezpośredniej uszu, oczu czy nosa). Nieprzeznaczone do wstrzykiwania.

Wskazania: Poprawia przemieszczanie się wydzielin w dolnych drogach oddechowych dzięki efektowi osmotycznemu, np. w przypadku mukowiscydozy, rozstrzenia oskrzeli, zapalenia oskrzelików.

 

Wskazania:

Poprawia przemieszczanie się wydzielin w dolnych drogach oddechowych dzięki efektowi osmotycznemu, np. w przypadku mukowiscydozy, rozstrzenia oskrzeli, zapalenia oskrzelików. Zapobiega zasychaniu śluzu oskrzelowego.

Hipertoniczny 3% roztwór NaCl do inhalacji może być używany w pneumatycznych lub ultrasonicznych nebulizatorach.

Postać produktu: Opakowanie 48 jednorazowych ampułek 4 ml.

Skład: Chlorek sodu 3 g Woda oczyszczona....w ilości wystarczającej do 100 ml

Bez konserwantów.

 

Instrukcja stosowania: Zalecaną dawką hipertonicznego 3% roztworu NaCl do inhalacji jest jedna ampułka jednorazowa od 2 do 4 razy dziennie. Odłamać ampułkę jednorazową i odkręcić jej górną część, aby otworzyć. Przelać zawartość ampułki do nebulizatora. Postępować zgodnie z instrukcją producenta nebulizatora dołączoną do urządzenia.

 

Działania niepożądane: Rzadko mogą wystąpić okresowe podrażnienia (np. kaszel) lub odwracalne obkurczenie oskrzeli. Zalecane jest wcześniejsze podanie leku rozszerzającego oskrzela. W przypadku wystąpienia działania niepożądanego należy przerwać leczenie i zgłosić się do lekarza lub farmaceuty.

 

Środki ostrożności: Do jednorazowego użycia. Wyłącznie do inhalacji. Nieprzeznaczone do iniekcji. Przed użyciem należy upewnić się, czy ampułka jednorazowa nie jest uszkodzona. Nie używać uszkodzonej ampułki jednorazowej. Postępować zgodnie z instrukcją producenta nebulizatora. W przypadku skłonności do występowania duszności lub nadwrażliwości nie należy stosować roztworu do inhalacji bez nadzoru lekarza. Nie łączyć z innymi lekami. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie używać po terminie zdatności do użycia.

 

Uwagi:
Ze względu na ryzyko szybkiego rozwoju bakteryjnego, fiolki nie należy przechowywać dłużej niż przez 24 godziny po jej otwarciu.

Przedmiotem sprzedaży jest opakowanie 48 jednorazowych ampułek 5 ml.

Termin ważności: 07/2021

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl