TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Symphar NaCl 6% Sól Sterylny Hipertoniczny Roztwór Soli Do Inhalacji Ampułki 6x4ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 0,50 zł 0.50
  ( 1 szt. = 0,08 zł )
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena: 5
Producent: Symphar
Kod produktu: SYM 6X4ML 9160

Opis

 

Symphar NaCl 6% Hipertoniczny Roztwór Soli Ampułki 6x4ml

 

 

Symphar NaCl 6% - Sterylny hipertoniczny roztwór chlorku sodu 6% w ampułkach do inhalacji

Sól (NaCl) 6% do inhalacji może być używana w wszystkich inhalatorach w tym pneumatycznych lub ultrasonicznych nebulizatorach. Sole ze względu na duże stężenie służą wyłącznie do inhalacji (nie są przeznaczone do higieny bezpośredniej uszu, oczu czy nosa). Nieprzeznaczone do wstrzykiwania.

Wskazania: Poprawia przemieszczanie się wydzielin w dolnych drogach oddechowych dzięki efektowi osmotycznemu, np. w przypadku mukowiscydozy, rozstrzenia oskrzeli, zapalenia oskrzelików.

Sterylny hipertoniczny roztwór chlorku sodu 6% w ampułkach do inhalacji

Wskazania: Poprawia przemieszczanie się wydzielin w dolnych drogach oddechowych dzięki efektowi osmotycznemu, np. w przypadku mukowiscydozy, rozstrzenia oskrzeli, zapalenia oskrzelików. Zapobiega zasychaniu śluzu oskrzelowego.

Hipertoniczny 6% roztwór NaCl do inhalacji może być używany w pneumatycznych lub ultrasonicznych nebulizatorach.

Postać produktu: 6 jednorazowych ampułek 4 ml.

Skład: Chlorek sodu 6 g Woda oczyszczona w ilości wystarczającej do 100 ml

Bez konserwantów.

Instrukcja stosowania: Zalecaną dawką hipertonicznego 6% roztworu NaCl do inhalacji jest jedna ampułka jednorazowa od 2 do 4 razy dziennie. Odłamać ampułkę jednorazową i odkręcić jej górną część, aby otworzyć. Przelać zawartość ampułki do nebulizatora. Postępować zgodnie z instrukcją producenta nebulizatora dołączoną do urządzenia. Działania niepożądane: Rzadko mogą wystąpić okresowe podrażnienia (np. kaszel) lub odwracalne obkurczenie oskrzeli. Zalecane jest wcześniejsze podanie leku rozszerzającego oskrzela. W przypadku wystąpienia działania niepożądanego należy przerwać leczenie i zgłosić się do lekarza lub farmaceuty

Uwagi:
Ze względu na ryzyko szybkiego rozwoju bakteryjnego, fiolki nie należy przechowywać dłużej niż przez 24 godziny po jej otwarciu.

Przedmiotem sprzedaży jest 6 jednorazowych ampułek 5 ml.

Termin ważności: 07/2021

 

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl