TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Podgrzewacze Stacjonarne

Nuk Podgrzewacz Pokarmu Thermo Rapid 256237 Nuk Podgrzewacz Pokarmu Thermo Rapid 256237
Producent: Nuk
Cena:

69,00 zł

zobacz więcej
Savea Podgrzewacz Do Butelek i Sterylizator 5w1 Savea Podgrzewacz Do Butelek i Sterylizator 5w1
Producent: Savea
Cena:

99,89 zł

zobacz więcej

Podgrzewacz do butelek to bardzo ważny sprzęt w każdym domu, w którym jest niemowlak. Dzięki niemu oszczędza się mnóstwo czasu i energii na przygotowanie dziecku ciepłego mleka, ale co najważniejsze — doprowadza do odpowiedniej dla niego temperatury. W naszej ofercie znajdziesz wiele atrakcyjnych, również pod względem ceny, modeli podgrzewaczy, które powinieneś mieć na kuchennym blacie.

Jakie funkcje podgrzewacza wybrać?

Najczęstszym wyborem rodziców jest podgrzewacz do butelek ze sterylizatorem, który umożliwia jednoczesne podgrzewanie butelki z mlekiem do temperatury pokojowej, odpowiedniej do podawania dziecku, oraz sterylizację butelki, aby zawsze była higieniczna i bezpieczna. Dostępne u nas podgrzewacze do butelek renomowanych producentów to niedrogie, ale bardzo praktyczne, używane codziennie po wielokroć urządzenia, które wystarczy podłączyć do kontaktu. Niektóre modele dzięki specjalnej wtyczce mogą być używane również w samochodzie — idealnie nadają się na czas długich podróży. Oprócz podgrzewania i sterylizacji butelek niektóre podgrzewacz do butelek dla niemowląt ma również inne ciekawe funkcje — rozmrożenia pokarmu, szybkiego podgrzania butelki lub obiadku do żądane temperatury oraz utrzymywania jej, i to nawet do 10 godzin.

Dlaczego warto postawić na dobry wielofunkcyjny podgrzewacz?

Odmierzanie ciepłej wody do rozrobienia mleka modyfikowanego, rozmrażanie woreczka z kobiecym mlekiem, czy podtrzymanie temperatury mleka do czasu aż dziecko będzie miało na nie ochotę, a przy tym sterylizacja butelek — to wszystko bez użycia podgrzewacza może być bardzo trudne, energochłonne i męczące. Nic dziwnego, że młodzi rodzice chętnie sięgają po podgrzewacze umożliwiające rozrobienie mleka przy pomocy zimnej wody i doprowadzenie go do właściwej temperatury bez użycia kuchenki mikrofalowej czy gazu, i bez jakichkolwiek dodatkowych naczyń. Wyjątkowe podgrzewacze butelek w naszej ofercie to na przykład modele na dwie butelki mleka — idealne dla niemowląt!

Jak wybrać właściwy podgrzewacz?

Wśród licznych modeli podgrzewaczy dostępnych na rynku, w naszym sklepie prezentujemy tylko te najlepsze, o najciekawszych funkcjach. Wybór odpowiedniego podgrzewacza to podstawa, aby móc z niego korzystać w satysfakcjonujący sposób. Warto dopasować sprzęt do szerokości używanych butelek lub ewentualnie innych naczyń — w zależności od tego, jak planuje się go wykorzystywać. Warto postawić na model ze sterylizatorem, który pozwoli przed każdym podaniem dziecku posiłku zadbać o to, aby butelka była dla niego bezpieczna i wolna od drobnoustrojów. Funkcja podtrzymywania temperatury to najlepszy sposób na zawsze ciepłe mleko, gdy wybierasz się na dłuższy spacer albo planujesz podać dziecku mleko ponownie za pewien czas, gdy będzie nim bardziej zainteresowane. Podgrzewacze do butelek według rodziców są jednymi z najczęściej używanych sprzętów przy opiece nad małym dzieckiem. Dlatego też wybierając podgrzewacze do butelek dla niemowląt, warto mieć na uwadze modele najlepszych producentów, które zapewnią bezproblemowość użytkowania

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl