TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Słuchawki Ochronne

EciPeci Słuchawki Audio Szary EciPeci Słuchawki Audio Szary
Producent: EciPeci
Cena:

199,00 zł

zobacz więcej

Nadmierny hałas jest niezwykle uciążliwy dla delikatnego słuchu dziecka. Dlatego, aby nie narażać malucha na stres związany z głośnymi dźwiękami i skutecznie zabezpieczyć przed nimi jego słuch, warto zaopatrzyć swoją pociechę w słuchawki wygłuszające dla dziecka. Doskonale tłumią one wszelkiego rodzaju hałasy, a tym samym zapewniają maleństwu optymalny komfort i potrzebny mu spokój.

Czy słuchawki wyciszające są potrzebne dziecku?

Słuch jest niezwykle ważnym zmysłem. Pozwala dziecku prawidłowo się rozwijać i poznawać otaczający go świat. Umożliwia również rozwój mowy, a co się z tym wiąże, sprawną komunikację. Dlatego tak ważne jest, aby już od pierwszych miesięcy życia dziecka, efektywnie chronić jego narząd słuchu przed nadmiernym hałasem. Może mieć on bowiem negatywny na niego wpływ i zaburzać prawidłowy rozwój malucha. Słuchawki dla niemowląt skutecznie redukują jego poziom i zapewniają maluchowi optymalny komfort w każdej sytuacji. Zabezpieczają również słuch dziecka przed ewentualnym uszkodzeniem, zwłaszcza kiedy jest ono narażone na przebywanie w miejscach niekorzystnie działających na słuch. Słuchawki wyciszające dla dziecka przydadzą się w rozmaitych okolicznościach, dlatego zawsze warto mieć je przy sobie.

Ochronne słuchawki wyciszające dla dzieci- w jakich sytuacjach się sprawdzą?

Słuchawki ochronne to akcesorium, w które powinno być wyposażone każde dziecko. Nie zawsze bowiem możemy je skutecznie ochronić przed nadmiernym hałasem. Maluch zaopatrzony w słuchawki znacznie łatwiej zniesie pobyt w zatłoczonych, narażonych na głośne dźwięki miejscach. Akcesorium to przyda się w rozmaitych okolicznościach. Jest niezastąpione w przeróżnych sytuacjach, a przede wszystkim:

  • podczas imprez plenerowych i okolicznościowych;

  • w trakcie podróży samolotem, a także pobytu na lotnisku;

  • w czasie remontu, zwłaszcza jeśli towarzyszy mu hałas;

  • we wszystkich miejscach zagrożonych hałasem.

W zależności od modelu słuchawki wyciszające są przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 10 lat. Jeśli jednak zachodzi potrzeba ochrony narządu słuchu u młodszego maluszka, można je również zastosować. Podczas ich zakładania należy jednak zachować szczególną ostrożność.

Zalety słuchawek wygłuszających dla dziecka

Oferowane w naszym asortymencie słuchawki wygłuszające dla niemowlaka są dedykowane dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 10 lat. Ich konstrukcja składa się z miękkich nauszników, doskonale tłumiących dźwięki, oraz opaski wykonanej z elastycznego, przyjaznego dla skóry materiału. Opaska jest regulowana i wyposażona w mocujący rzep, co zdecydowanie ułatwia jej idealne dopasowanie do obwodu główki dziecka i stabilne umocowanie słuchawek na uszach. Nasze słuchawki mają certyfikat potwierdzający ich poziom tłumienia dźwięków. Są w pełni bezpieczne, co potwierdził Państwowy Instytut Badawczy. Niewątpliwym ich atutem jest także ich oryginalny design. Kolory opasek są niezwykle atrakcyjne dla oka, co więcej, można je wymieniać. Są zrobione z ekologicznej, wyjątkowo miękkiej dzianiny, dlatego z powodzeniem sprawdzą się nawet jako słuchawki dla noworodka.

Słuchawki ochronne EciPeci

Słuchawki audi EciPeci służą do codziennego użytkowania oraz do rożnych terapii słuchowych. Są świetnym narzędziem uzupełniającym przy stosowaniu wszelkich metod terapeutycznych bazujących na szeroko pojętej stymulacji słuchu. Słuchawki zostały zaprojektowane w Polsce, specjalnie dla najmniejszych dzieci. Są lekkie i wygodne. Słuchawki wygłuszające EciPeci służą do ochrony słuchu niemowląt i małych dzieci. Słuchawki te posiadają specjalnie skonstruowane nauszniki wyciszające, tłumiące dźwięki i hałas oraz ręcznie szytą opaskę niwelującą ucisk na główkę dziecka. W naszej ofercie występuje wiele ładnych i ciekawych wzorów słuchawek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl