TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Smoczki bibs wybierane przez dzieci 0

W kwietniu tego roku marka BIBS obchodziła 3. rocznicę obecności w Polsce.

Przez ten dosyć krótki czas smoczki BIBS nie tylko w kraju, ale na świecie stały się medialnym hitem i ulubionym uspokajaczem dzieci i ich rodziców. Przed zakupem rodzice szukają informacji, jaki rodzaj smoczka będzie najlepszy dla ich dziecka: silikonowy czy kauczukowy, symetryczny, anatomiczny, uspokajający... 

Najważniejsze i tak jest to, który smoczek zaakceptuje maluch.

Warto pamiętać, że według opinii wielu neurologopedów każdy smoczek jest lepszy niż ssanie kciuka czy pieluszki. Marka BIBS wychodzi naprzeciw tym zaleceniom i potrzebom rodziców, oferując produkty przetestowane i wysokiej jakości.

 

Smoczki bibs rozmiary i kolory
Mamy kochają smoczki BIBS Colours smoczki BIBS De Lux za kolorystykę, design retro oraz odwróconą tarczkę, która nie powoduje u dzieci odparzeń i wyprysków. Obecnie marka Bibs to już 4 rodzaje smoczków w 3 rozmiarach. Są smoczki kauczukowe i silikonowe, w ponad 150 kolorach: smoczek BIBS Colours, BIBS De Lux, BIBS Supreme, BIBS Couture. Jest z czego wybierać.

 

Bibs Colours to smoczki miękkie, wentylowane, wykonane z kauczuku. Zgodnie z zapewnieniem producenta nie są utwardzane chemicznie, co powoduje, że mają bardzo krótki okres użytkowania. Smoczek należy średnio wymieniać co 30 dni. Marka BIBS, wychodząc naprzeciw potrzebom zwolenników silikonowych smoczków, wprowadziła smoczek BIBS De Lux – smoczek kształtem bardzo przypominający Colours, ale z silikonowym ustnikiem. Jest on też twardszy niż kauczukowy. Smoczki BIBS Colours i BIBS De Lux to absolutny "must have" w sklepie z artykułami dla dzieci.

bibs smoczki colours przegląd kolorów

Gama kolorystyczna smoczków BIBS jest bardzo szeroka. Każdy rodzic znajdzie swój ulubiony kolor.

Kolejne propozycje marki BIBS to smoczki smoczek Bibs Supreme – ażurowe motylki o kauczukowej płaskiej symetrycznej końcówce. Ponieważ smoczek jest płaski i ma kształt kropli, wspiera prawidłowy rozwój szczęki, a przy tym jest klasyczny i elegancki.
BIBS Couture to najnowszy smoczek z rodziny BIBS. Uzupełnia asortyment nowoczesnych smoczków o anatomicznie ukształtowanym ustniku, przez co imituje sutek matki podczas karmienia piersią i doskonale dopasowuje się do podniebienia dziecka. Ten kształt smoczka zapewnia najmniejszy nacisk na szczękę, dziąsła i zęby, a forma lekkiej tarczy pozostawia wolny nos i ułatwia oddychanie. Smoczki Couture będą dostępne w czerwcu w wersji silikonowej.

 

KTÓRY WYBRAĆ?
W przypadku wątpliwości, który model będzie najlepszy dla niemowlaka, Bibs przygotował zestaw startowy ze wszystkimi czterema modelami do wypróbowania, by pomóc wybrać ten,
który zapewni ukojenie dziecku i chwilę oddechu rodzicom. Już dostępny zestaw Bibs Try-It

Wsparciem w wyborze smoczka jest również sam sprzedawca, który powinien poinformować o podstawowych cechach danej marki. Z tego względu ważne jest również zapoznanie się z informacjami na opakowaniach. O czym należy pamiętać przy korzystaniu ze smoczków? i jaka jest prawidłowa odpowiedź na pytanie: smoczek bibs co ile wymiana?

Na te pytania mamy krótkie repozytorium:

• Zalecane jest stosowanie naprzemiennie minimum 2, a najlepiej 4 smoczków – dzięki temu niwelujemy ryzyko nadmiernego rozciągnięcia końcówek.
• Smoczek należy wymieniać co 30 dni (lub częściej, jeżeli zachodzi taka potrzeba).
• Smoczek należy sprawdzać przed każdym podaniem.
• Rozmiar dobiera się do wieku sugerowanego przez producenta, ale też do indywidualnych preferencji dziecka (np. duże noworodki preferują rozmiar M, bo przeznaczony dla tej grupy wiekowej S jest dla nich za mały).
• Rodzice powinni zwrócić uwagę, czy dziecko nie wypluwa smoczka – zwykle oznacza to, że końcówka jest nieodpowiedniej wielkości.

smoczek bibs supreme i dziecko

Mamy potwierdzoną informację od BIBS , że jeszcze w tym roku marka powiększy ofetę o butelki szklane do karmienia niemowląt, śliniaki silikonowe, otulacze

i inne akcesoria dla dzieci. W naszej ocenie marka Bibs będzie dysponowała wtedy kompletną ofertą wysokiej jakości produktów premium dla niemowląt.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl