TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Podkłady Jednorazowe

Jednorazowe podkłady higieniczne to najlepsze zabezpieczenie przed ubrudzeniem na łóżko, łóżeczko, czy wózek. Wchłaniają wilgoć i pozostawiają chronioną powierzchnię nienaruszoną. Stosuje się je głównie podczas przewijania niemowląt, ale mogą przydać się znacznie częściej.

Jednorazowe podkłady higieniczne do zadań specjalnych

Chcesz maksymalnie usprawnić proces przewijania swojej pociechy i oszczędzić sobie ciągłego sprzątania? W takim razie mamy coś, co Ci w tym pomoże. W tej kategorii naszego sklepu oferujemy szeroki wybór podkładów do przewijania, które będą niezastąpione dla wszystkich rodziców małych dzieci. Te jednorazowe artykuły idealnie nadają się do ułożenia na przewijaku lub w innym miejscu, w którym najczęściej przewijasz swoją pociechę. Nie tylko uchronią powierzchnię przed zalaniem i zabrudzeniem, lecz także stworzą komfortowe warunki dla maluszka, izolując go od zimnej powierzchni. W naszym sklepie znajdziesz m.in. podkłady takich marek jak: Baby ono, Akuku, Sensillo, Seni, Septona, Bella, Canpol, Bocioland oraz Cleanic. Posiadamy warianty zróżnicowane pod względem ilości sztuk w opakowaniu oraz wielkości podkładów.

Podkłady higieniczne – nie tylko do przewijania

Podkłady to artykuły, których zastosowanie jest nieco szersze i nie ogranicza się wyłącznie do przewijania niemowląt. Niezbędne są kobietom w połogu, przydadzą się także jako zabezpieczenie łóżka dziecka, które jest na etapie pożegnania z pieluszką. Tak szerokie możliwości sprawiają, że warto zaopatrzyć się w podkłady do przewijania marki Babyono lub innych producentów. Ten rodzaj produktów charakteryzuje się prostą obsługą. Wystarczy wyjąć podkład z opakowania i rozłożyć go na wybranej powierzchni, a po użyciu wyrzucić do kosza. Zapoznaj się więc z naszą ofertą i dokonaj najlepszego wyboru dla siebie i swojego maleństwa!

Podkłady jednorazowe na łóżko - wymiary

Podkłady jednorazowe, które są dostępne w naszym sklepie, mają różne rozmiary. Najbardziej popularne są podkłady jednorazowe na przewijak o wymiarach 90 × 60 cm. Zabezpieczają ozdobny materiał przewijaka przed zabrudzeniem podczas pielęgnacji dziecka i zmianą pieluszki. Poza tym wykorzystuje się je również w dziecięcym łóżeczku. Im większe jest dziecko, tym częściej rusza się podczas snu. Wtedy pieluszka może się przesuwać i zdarza się, że dziecko zamoczy piżamkę oraz prześcieradło. Podkład skutecznie chroni przed takimi niespodziankami materac.

W sprzedaży mamy również podkłady o wymiarach 60 × 40 cm. Najczęściej zabezpiecza się nimi materacyk w gondoli dziecięcego wózka. Z uwagi na kompaktowy rozmiar sprawdzą się także w podróży.

Podkłady kwadratowe o 60 × 60 cm najczęściej stosowane są jako zabezpieczenie wózka inwalidzkiego u dorosłych niepełnosprawnych. Skutecznie chłoną wilgoć i chronią wyściółkę wózka, zabezpieczając ją przed przeciekaniem.

Podkłady jednorazowe dla niemowląt - delikatność i funkcjonalność w jednym

Jednorazowe podkłady higieniczne wykonane są z delikatnych hipoalergicznych materiałów. Tworzy je warstwa chłonnej celulozy o różnej grubości oraz folia zabezpieczająca przed przeciekaniem wilgoci.

Podkłady jednorazowe dla niemowląt są bezpieczne i mogą mieć bezpośredni kontakt ze skórą dziecka. Często stosowane są również jako dodatkowa bariera ochronna w przychodniach. Każde dziecko przed badaniem kładzie się na przewijaku lub łóżeczku na jednorazowym podkładzie wymienianym po każdym pacjencie.

Po użyciu podkład można wyrzucić razem z pieluszką i chusteczkami nawilżonymi używanymi podczas zmiany pieluszki.

Podkłady jednorazowe na łóżko - wygoda i szerokie zastosowanie

Oferowane przez nas materiały higieniczne to nie tylko podkłady jednorazowe na przewijak używane podczas pielęgnacji niemowląt. Choć w znacznym stopniu ułatwiają życie młodym rodzicom, używane są również w wielu innych sytuacjach.

Wiele dzieci w czasie odpieluchowywania nie od razu kontroluje swój pęcherz. Rodzice korzystają z podkładów, by chronić materac przed przemoczeniem. Pokłady Jednorazowe dla niemowląt przydają się także u starszych dzieci, które mają problem z moczeniem nocnym.

Jednorazowe podkłady higieniczne znajdują szerokie zastosowanie w szpitalach - używa się ich do zabezpieczenia łóżek pacjentów leżących, którzy nie korzystają samodzielnie z toalety. Ponadto wykorzystuje się je podczas zmiany opatrunków oraz u tych chorych, którzy mają trudno gojące się rany.

Z jednorazowych podkładów korzystają także kobiety w połogu. Niektóre z nich zabezpieczają nimi również materac łóżka w czasie obfitej menstruacji.

Podkłady jednorazowe na łóżko używane są także w domach opieki, gdzie wielu podopiecznych ma kłopot z trzymaniem moczu. Chłonne podkłady pozwalają zachować w czystości pościel i materac.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl