TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Zabawki Do Kąpieli

Oswajanie dziecka z wodą jest często dla rodziców sporym problemem. W naszej ofercie znajdą Państwo zabawki, które z pewnością okażą się w tym bardzo pomocne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zabawki do kąpieli - co można u nas znaleźć?

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno plastikowe, jak i gumowe zabawki do kąpieli. Łączy je estetyczne, a zarazem bezpieczne wykonanie. Oferowany przez nas asortyment składa się zarówno z prostych, jak i bardziej skomplikowanych (zasilanych bateriami) zabawek.

Niektóre z nich oferują dodatkowe funkcje takie jak np.:

  • poruszanie się w wodzie,

  • tryskanie wody,

  • świecenie.

Dzięki temu maluch odkryje przyjemność towarzyszącą kąpieli i co najważniejsze - wykorzysta w trakcie zabawy nieograniczone pokłady swej kreatywności.

Dlaczego warto wybrać kąpielowe zabawki dla dzieci?

Maluch w trakcie kąpieli poznaje zupełnie nowe środowisko, które cechuje się często zaskakującymi dla niego właściwościami. Zabawki do kąpieli dla niemowlaka i starszego dziecka pomogą przełamać strach przed wodą i nauczą, że można sobie w niej dobrze radzić. Bardzo pomocne są tu zabawki do kąpieli dla dzieci, które wykonują samoistnie określone ruchy. Dzięki temu maluch już po krótkim czasie stwierdzi, że woda nie jest wcale taka zła.

Proste, gumowe zabawki do kąpieli to artykuły polecane zwłaszcza niemowlętom. W naszej ofercie mamy zestawy, które są tematycznie ze sobą powiązane (np. ogród, kaczuszki i morskie zwierzątka). Mamy też elektroniczne zabawki do kąpieli dla dzieci, które są zwykle przeznaczone dla maluchów od 1 roku życia.

Dlaczego warto wybrać nasze zabawki do kąpieli dla niemowląt i dzieci?

Ofertę naszego sklepu wyróżnia różnorodność i pomysłowość. Naszym klientom proponujemy ciekawie zaprojektowane zabawki do kąpieli dla niemowlaka, które z pewnością spodobają się dziecku. Prezentowany asortyment ma wymiar zarówno edukacyjny, jak i integracyjny. Zabawki do kąpieli dla niemowląt i dzieci to doskonała propozycja również dla tych, którzy po prostu chcą spędzać z dzieckiem czas kąpieli. Mnogość wzorów i kolorów sprawi, że odkrywanie kolejnych wariantów zabawy będzie prawdziwą przyjemnością.

Reasumując, nasze zabawki do kąpieli dla niemowląt i nieco większych pociech to strzał w dziesiątkę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl