TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Laktatory Elektryczne

Laktatory elektryczne – niezwykle wygodne i funkcjonalne

Jako mama każdego dnia stajesz przed wieloma wyzwaniami. Aby maksymalnie Ci je uprościć, w tej kategorii naszego sklepu oferujemy szeroki wybór laktatorów elektrycznych, które cechują się niezwykle prostą obsługą. Dzięki nim rozkręcenie laktacji czy też zrobienie zapasów pokarmu nie będzie trudnym zadaniem. Wiedząc, że ponad wszystko stawiasz bezpieczeństwo swojego maluszka, oferujemy wyłącznie sprawdzone i niezawodne modele, na które zawsze możesz liczyć!

Dlaczego warto wybrać laktator elektryczny?

Niejedna młoda mama potwierdzi, że elektryczny odciągacz pokarmu bywa wybawieniem. Chcesz wyjść na zakupy, do kosmetyczki lub po prostu na samotny spacer? Z naszymi laktatorami jest to bardzo proste! Wystarczy, że poświęcisz nieco czasu na ściągnięcie pokarmu, który inna osoba poda Twojemu maleństwu za pomocą butelki lub kubeczka! Laktator jest także nieocenioną pomocą na samym początku przygody z macierzyństwem, kiedy laktacja nie jest w pełni rozwinięta. Regularne sesje z tym urządzeniem mogą sprawić, że mleko pojawi się o wiele szybciej.

Różnorodność wariantów i modeli laktatorów

W tej kategorii oferujemy modele, które cieszą się największą popularnością i słyną ze swojej szybkiej i bezawaryjnej pracy. Możesz wybierać spośród wariantów na jedną lub dwie piersi, laktatorów dwufazowych oraz kompletnych zestawów zawierających wszystko, co niezbędne. Taki asortyment sprawia, że bez trudu znajdziesz laktator dopasowany do wszystkich Twoich potrzeb!

Dobry laktator elektryczny to gwarancja komfortowego i przede wszystkim bezpiecznego odciągania pokarmu. Przy jego pomocy szybko i sprawnie przygotujesz zapas pożywienia dla swojego malucha.
Na co zwrócić uwagę, wybierając laktator elektryczny?
Jeśli chcesz mieć pewność, że urządzenie spełni Twoje wymagania, to przy wyborze produktu zwróć uwagę na następujące kwestie:

  • rodzaj laktatora – laktator elektryczny podwójny lub pojedynczy;
  • typ zasilania – bateryjny lub sieciowy;
  • materiał wykonania nakładki;
  • wydajność laktatora;
  • wagę urządzenia;
  • regulację poziomów ssania.

Ze specyfikacją poszczególnych laktatorów dostępnych w naszej ofercie możesz zapoznać się na karcie produktu.

Laktator elektryczny dwufazowy

Dwufazowe laktatory elektryczne doskonale odwzorowują sposób, w jaki dziecko pobiera pokarm z piersi matki. Dzięki temu efektywnie stymulują laktację. Przełączając tryb pracy urządzenia, możesz płynnie przejść od fazy inicjacji wypływu pokarmu (symulacja szybkiego ssania) do fazy odciągania właściwego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl