TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Odbiory osobiste

Zamówienia z odbiorem osobistym

Asplaneta.pl to sklep internetowy oferujący szeroki asortyment produktów dla dzieci i rodziców. Jednym z dostępnych sposobów na otrzymanie zamówionych produktów jest odbiór osobisty w jednym z salonów stacjonarnych. Odbiór osobisty pozwala na zaoszczędzenie czasu oraz uniknięcie kosztów dostawy.

Aby skorzystać z tej formy odbioru, należy wybrać odpowiednią opcję podczas składania zamówienia w sklepie internetowym asplaneta.pl. W kolejnym kroku należy wybrać jeden z dostępnych salonów stacjonarnych, w którym będzie można odebrać zamówienie.

Po złożeniu zamówienia, klient otrzymuje informację o tym, kiedy zamówienie będzie gotowe do odbioru. Następnie wystarczy udać się do siedziby firmy z numerem zamówienia. Pracownicy sklepu zapewnią obsługę w czasie odbioru.

Jak skorzystać z odbioru osobistego? 

Po umieszczeniu produktu w koszyku należy w polu Dostawa zaznaczyć "Odbiór osobisty Jaworze ul. Bielska 539". Po złożeniu zamówienia i jego potwierdzeniu lub opłaceniu, klient zostanie poinformowany e-mailem o możliwości odbioru. Odbiór jest możliwy wyłącznie w siedzibie sklepu w Jaworzu ul. Bielska 539 i nie jest obciążony żadną prowizją. Przy odbiorach osobistych jest możliwość zapłaty kartą.


Odbiory osobiste są możliwe w godzinach:
poniedziałek - piątek 8:00-18:00
sobota nieczynne

 

DOJAZD OD AsPlaneta.pl (kliknij tutaj by przejść do Map Google)

 

asplaneta odbiory osobiste

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl