TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Karmienie Dziecka

Butelki antykolkowe oraz niezbędne akcesoria

Obowiązkowym elementem wyprawki każdego niemowlaka jest butelka antykolkowa. Butelki te posiadają specjalnie zaprojektowany skuteczny zaworek antykolkowy zapobiegający powstawaniu pęcherzyków powietrza w pokarmie, redukuje kolkę, nadmierne odbijanie i gromadzenie gazów. Gdy Twoje dziecko podrośnie i przyjdzie czas na naukę samodzielnego picia z pomocą przyjdzie kubek lub bidon. Posiadają one uchwyty wspomagające w nauce picia. Do czyszczenia butelek przyda Ci się specjalna szczotka, która nie rysuje powierzchni butelek oraz suszarka aby spokojnie wysuszyć butelki.

Naczynia oraz sztućce dla Twojego dziecka

Talerzyki i miseczki dla dzieci to ważne akcesoria w pierwszych miesiącach karmienia dziecka. Naczynia powinny ułatwiać dziecku jedzenie. W naszej ofercie większość miseczek występuje z przyssawką, dzięki której Twoje dziecko nie strąci naczynia ze stołu. Znajdziesz u nas miseczki utrzymujące temperaturę pokarmu - sprawdzi się gdy karmienie Twojego dziecka trwa dłużej niż zwykle. Niezbędne będą też sztućce, które różnią się od etapu karmienia dziecka. Sztućce dla niemowląt powinny mieć zaokrąglony kształt, dzięki czemu będą dostosowane do dziąseł malucha. Sztućce dla starszych dzieci powinny wyróżniać się odpowiednio wyprofilowanym kształtem rączki.

Śliniaki dla dzieci - niezbędnik każdej mamy

Jeśli chcesz zadbać o czystość Twojego malucha podczas karmienia koniecznie musisz zaopatrzyć dziecko w śliniak lub fartuszek. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę wzorów śliniaków oraz fartuszków. Fartuszki oraz śliniaki wykonane są z miękkiego i łatwo zmywalnego tworzywa oraz posiadają dużą kieszonkę, która zatrzymuje resztki pokarmu.

Podgrzewacze do butelek - rodzaje

Podgrzewacze elektryczne do butelek pozwalają w krótkim czasie przygotować pokarm dla dziecka. Szybko i równomiernie podgrzewa mleko i obiadki w słoiczkach, bezpiecznie rozmraża, a w razie potrzeby również zdezynfekuje butelki i smoczki. W naszej ofercie znajdują się również podgrzewacze samochodowe, które pozwalają na podgrzewanie pokarmu w czasie podróży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium