TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Statki i Łodzie

Czy model krążownika, lotniskowca, a może łodzi podwodnej jest odpowiednią zabawką dla dziecka? Jak najbardziej. To idealna propozycja dla już nieco starszych dzieciaków, które kochają wszystko, co związane z wojskiem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Statki zabawkowe - co to jest?

W naszej ofercie znajdą Państwo statki zabawkowe różnych klas i rozmiarów. W asortymencie mamy m.in. modele krążowników, lotniskowców, a także okrętów podwodnych. Niektóre z nich osiągają prawie metr długości, dzięki czemu zabawa z nimi będzie prawdziwą przyjemnością. Statki zabawki to ciekawa propozycja dla maluchów, którzy kochają marynarkę wojenną i wszystko, co jest z nią związane. Za pomocą naszych modeli można:

  • toczyć zaciekłe bitwy w zaciszu domowym,

  • przypominać sobie ulubione sceny z filmów wojennych,

  • angażować wszystkich członków rodziny do wspólnej zabawy.

Dlaczego warto wybrać nasze zabawkowe łodzie i statki?

Każdy statek zabawka, który jest dostępny w naszej ofercie, to model zaprojektowany z myślą o radości, ale i bezpieczeństwie dziecka. Zabawki nie są przeznaczone do zabawy w wodzie, aczkolwiek imitują mnóstwo ciekawych efektów świetlnych i głosowych. Nasze łodzie zabawkowe mogą emitować odgłosy strzelaniny, wybuchów, sygnałów alarmowych, a także odpalanych torped. Niektóre z nich świecą w najrozmaitszych kolorach, potęgując doznania podczas zabawy. Nasze statki zabawki wyposażone są też w dodatkowe elementy, takie jak figurki żołnierzy, wiropłaty, a także szeroko rozumianą broń. Wszystkie nasze zestawy zostały zaprojektowane i wykonane tak, aby móc jak najbardziej poruszyć dziecięcą wyobraźnię.

Statki i łodzie zabawkowe - na jaką okazję?

Statek lub łódź zabawka, które wchodzą w skład naszego asortymentu, to doskonały pomysł na prezent. Rodzic kupujący ją swojemu dziecku może być pewien, że sprawi ona maluchowi mnóstwo radości. Każdy nasz statek zabawka jest zamknięty w wygodnym i wytrzymałym opakowaniu. Kartonik może być wykorzystany w roli opakowania prezentu dla dziecka. Łódź zabawka będzie świetnym prezentem z okazji Świąt, urodzin, imienin lub konkretnych rocznic. Oferowane przez nas zabawki posiadają specjalne kółka, na których mogą się poruszać. Dzięki temu można je stabilnie usadowić na podłodze i to bez obaw, że jakikolwiek element wchodzący w ich skład ulegnie uszkodzeniu. Na koniec warto dodać, że każda nasza zabawka wykonana jest z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu będzie służyć dziecku jeszcze dłużej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych modeli okrętów, śmigłowców i łodzi podwodnych. U nas każdy miłośnik militariów znajdzie coś wyjątkowego dla swoich małych i dużych dzieci, a może i dla siebie. W końcu dawne pasje często z nami pozostają.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl