TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

 

Wkładki Laktacyjne

Nuk Chłonne Wkładki Laktacyjne Ultra Dry 30szt Nuk Chłonne Wkładki Laktacyjne Ultra Dry 30szt
Producent: Nuk
Cena:

8,99 zł

zobacz więcej
CANPOL Wkładki Laktacyjne Samoprzylepne 140szt CANPOL Wkładki Laktacyjne Samoprzylepne 140szt
Producent: Canpol
Cena:

26,90 zł

zobacz więcej

Problem przemakania bluzki w okresie karmienia piersią pod wpływem nawału pokarmu jest bardzo powszechny, a wręcz normalny u każdej kobiety karmiącej. Dzięki wkładkom laktacyjnym możesz czuć się świeżo i swobodnie przez całą dobę!

Jak działają wkładki jednorazowe?

Jednorazowe wkładki laktacyjne to proste naklejki na sutki składające się z kilku warstw, których zadaniem jest mocne przywarcie do skóry bez podrażniania jej oraz zbieranie nadmiaru wyciekającego pokarmu, pozostawiając skórę suchą i czystą.

Wkładki laktacyjne wielorazowe — ich zalety

Oprócz jednorazowych, w naszej ofercie znajdziesz również wkładki laktacyjne wielorazowe, które również wymienia się po każdym przesiąknięciu pokarmem, ale nie wyrzuca, lecz pierze. Mają one nieco inną budowę, dlatego łatwo poddają się praniu w łagodnych środkach piorących, a przy tym wciąż bardzo dobrze trzymają się skóry.

Jak wybrać najlepsze wkładki laktacyjne?

Dobre wkładki laktacyjne to przede wszystkim produkty o odpowiedniej chłonności, ale również przyczepności i rozmiarze. Zachęcamy do skorzystania z opakowań zawierających mniejsze ilości sztuk, aby przetestować różne produkty i dopasować ten najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Używanie wkładek laktacyjnych jest bardzo proste i zapewnia pełne uczucie komfortu, nawet podczas snu. To łatwy, a przy tym bardzo tani sposób na to, by uniknąć zaplamionych ubrań czy niekontrolowanych wycieków mleka podczas ważnej uroczystości lub spotkania. Dzięki wkładkom będziesz czuć się w pełni komfortowo, będąc mamą karmiącą, a przez to nie stracisz zapału do jak najdłuższego karmienia swojego dziecka piersią!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl