TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Samoloty i Helikoptery

Zestaw Samoloty Odrzutowce 1:400 4 Szt Zestaw Samoloty Odrzutowce 1:400 4 Szt
Cena:

14,00 zł

zobacz więcej

Każdy maluch przynajmniej raz marzył o tym, by zasiąść w wielkim i wspaniałym samolocie. Nie zawsze jest to możliwe w rzeczywistości, ale w świecie dziecięcych wyobrażeń... kto to wie? W naszej ofercie znajdą Państwo różne modele samolotów i helikopterów, które będą doskonałą formą rozrywki dla każdego dziecka.

Samolot zabawka - dlaczego warto?

Samolot zabawkowy to idealny pomysł na prezent zarówno dla małego, jak i znacznie starszego dziecka. W naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć modele przeznaczone dla maluchów o potężnej wyobraźni, a także dzieci kochających ruch na świeżym powietrzu. Co ciekawe, samolot zabawka może być też świetną pomocą naukową. Dzięki niemu można dowiedzieć się, dlaczego pojazd cięższy od powietrza unosi się w powietrzu. A to wszystko w otoczeniu wielu interesujących efektów świetlnych i dźwiękowych, które z pewnością przyciągną uwagę każdego dziecka.

Samoloty zabawki - rodzaje i charakterystyka

W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje modeli samolotów. Należą do nich:

  • proste modele samolotów, które osadzone są na kółkach,

  • samoloty i helikoptery, które są przeznaczone dla najmłodszych,

  • samoloty wykonane ze styropianu, które świetnie sprawdzą się na świeżym powietrzu,

  • modele zasilane bateryjnie, które emitują dźwięk i światło o określonych kolorach.

Jak widać, oferujemy różne rodzaje zabawek. Niektóre z nich to proste modele przedstawiające np. dziecięcy helikopter lub samolot zabawkowy. Modele te wyróżniają się lekko zaokrąglonym (bezpiecznym) kształtem, a także prawdziwą feerią barw. Proponujemy też modele stworzone z myślą o starszych dzieciach, które preferują bardziej realistyczne zabawki, nawiązujące np. do konkretnych modeli helikopterów lub myśliwców.

Helikopter zabawkowy - dlaczego warto wybrać?

W naszej ofercie mamy różne rodzaje pojazdów latających. Posiadamy również helikopter zabawkowy, którym można wykonywać tajne misje w trudno dostępnych miejscach. Każdy helikopter zabawka posiada zestaw świateł i głośniczków, które pobudzają zmysły dziecka i intensyfikują jego wyobraźnię. Dla dzieci wybierających samolot zabawki mają często niejednoznaczne znaczenie. Zwłaszcza starsze dzieci chcą dowiedzieć się, jak ten środek transportu działa i na czym polega jego wyjątkowość.

Jeśli są Państwo zainteresowani takimi przedmiotami jak np. helikopter zabawka, to serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Jesteśmy przekonani, że u nas każdy rodzic znajdzie coś odpowiedniego dla swojego mniejszego i starszego dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl