TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Zabawki Interaktywne

Dumel Discovery Skoczek Króliczek DD 50966 Dumel Discovery Skoczek Króliczek DD 50966
Producent: Dumel
Cena:

38,89 zł

zobacz więcej
Dumel Discovery Bystra Żyrafa DD 50096 Dumel Discovery Bystra Żyrafa DD 50096
Producent: Dumel
Cena:

37,89 zł

zobacz więcej
Dumel Discovery Bystry Łoś DD 50089 Dumel Discovery Bystry Łoś DD 50089
Producent: Dumel
Cena:

37,89 zł

zobacz więcej

Nazwa zabawek interaktywnych wzięła się od interakcji, jaka zachodzi pomiędzy nimi a dzieckiem. To przedmioty, które wydają z siebie różne dźwięki, świecą, a także uczą. W naszej ofercie nie mogło ich zabraknąć. I właśnie dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z dostępnym asortymentem.

Zabawka interaktywna - czym jest?

Standardowe zabawki służą do wykonywania za ich pomocą określonych czynności. Zabawki interaktywne dla dzieci to przedmioty, które wchodzą już w pewną interakcję z dzieckiem. Oznacza to, że maluch może - na pewnym poziomie - porozumiewać się z nimi, a także uczyć się czegoś nowego.

Dostępne w naszej ofercie zabawki interaktywne dla niemowląt i starszych dzieci kojarzą się najczęściej z różnymi grającymi i mówiącymi przedmiotami. My udowadniamy, że ich możliwości mogą być znacznie szersze.

Zabawki interaktywne dla dzieci - możliwości i funkcje

Zabawka interaktywna dla dzieci to przedmiot, który najczęściej pełni edukacyjną funkcję. W naszej ofercie znajdą Państwo zabawki, które:

  • uczą wypowiadania słówek w języku polskim i angielskim oraz liczenia,

  • pomagają poznawać świat fizyki i ekonomii,

  • zaskakują pomysłowością (np. grawitacyjne zabawki interaktywne dla niemowląt i dzieci),

  • mogą być sterowane w sposób zdalny.

Zabawki interaktywne - dla kogo?

Oferowane w naszym sklepie artykuły są przeznaczone zarówno dla małych, jak i znacznie starszych dzieci. Prosta zabawka interaktywna dla niemowląt z pewnością przyciągnie jego uwagę i pomoże wyćwiczyć podstawowe ruchy i umiejętności. Bardziej zaawansowana zabawka interaktywna dla dzieci nauczy je, jak funkcjonuje świat, a także jak żyją (i żyły kiedyś) zwierzęta.

Nie można zapominać, że na każdym etapie wzrostu dziecko gwałtownie się rozwija. Dlatego dobrym pomysłem będzie zarówno zabawka interaktywna dla niemowląt, jak i dla nieco starszych dzieci.

Dlaczego warto wybierać zabawki interaktywne dla niemowlaka i dziecka?

Zabawki interaktywne dla niemowlaka i dziecka to szeroka gama artykułów, które pomogą im zrozumieć otaczający je świat. Dzięki nim dziecko już na pierwszych etapach swojego życia będzie zapoznawało się z podstawowymi mechanizmami zachodzącymi na świecie. Młodsze dzieci nauczą się koordynować swoje ruchy i będą szybciej się uspokajać. Z kolei starsze dzieci będą miały możliwość poznania znacznie bardziej skomplikowanych procesów, jakie rządzą tym światem.

Każda zabawka interaktywna dla niemowlaka i dziecka to przedmiot, przy którym rodzic może bawić się z dzieckiem. To także sposób na wytłumaczenie (zwłaszcza starszemu) dziecku, czym były dinozaury, jak działa transmisja bezprzewodowa, czy też czym jest światło.

Reasumując, zabawka interaktywna dla niemowlaka i dziecka to ciekawy sposób na to, by wejść z dzieckiem w jeszcze głębszą relację.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl