TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Zabawki Dla Niemowląt

Canpol Gryzak Drewniano Silikonowy Ster 3m+ Canpol Gryzak Drewniano Silikonowy Ster 3m+
Producent: Canpol
Cena:

37,99 zł

zobacz więcej

Zabawki Sensoryczne

Zabawki sensoryczne zapewnią prawidłowy rozwój Twojego dziecka. Zabawki te pobudzają wszelkie zmysły dziecka, rozwijają motoryczność oraz zapewniają długą zabawę. Piłeczki sensoryczne Akuku posiadają specjalnie zaprojektowany kształt, który umożliwia masaż i rozluźnienie napięcia mięśniowego. Ich kolory stymulują wzrok niemowlaka, pobudzają kreatywność oraz wyobraźnię.

Gryzaki

Gryzaki wykonane są z całkowicie bezpiecznych materiałów i nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, przynoszą ulgę dziąsłom. Specjalnie zaprojektowany kształt zapewnia dużą wygodę w użytkowaniu. Gryzaki posiadają wypustki, są wygodne do chwytania przez małe rączki. Gryzak wodny Canpol idealnie sprawdzi się w okresie ząbkowania, gdy dziąsła są rozpulchnione, bardzo swędzą i dziecko ma silną potrzebę gryzienia. Wykonany jest z miękkiego tworzywa, które dopasowuje się do dziąseł malucha.

Zabawki do kąpieli

Zabawki do kąpieli są wykonane z bezpiecznych materiałów. Stymulują koordynację wzrokowo-słuchową oraz motoryczną dziecka. Zabawki kąpielowe Akuku stymulują rozwój wyobraźni oraz umiejętności manualnych dziecka, a także umożliwiają dziecku obserwację zachowania przedmiotów w wodzie. Ciekawe kształty i intensywne kolory wzbudzają zainteresowanie dziecka podczas kąpieli, dzięki czemu codzienna pielęgnacja staje się wyczekiwaną przez dziecko zabawą.

Zabawki do raczkowania

Zabawki do raczkowania powodują rozwój sprawności fizycznej Twojego dziecka. Zabawka tocząc się po podłodze zachęci dziecko do nauki raczkowania i wspomoże rozwój koordynacji ruchowej, dostarczając mu przy tym niesamowitej radości. Zabawka do raczkowania Bright Starts to świetna interaktywna zabawka dla każdego małego odkrywcy. Zakręcony Roller Małpka, która tocząc się po podłodze zachęci malucha do raczkowania a kolorowe światełka i wesoła melodia dostarczą wiele radości.

Maty edukacyjne

Maty edukacyjne wyposażone są w elementy interaktywne, które zajmą dziecko na długi czas. Mata rozwija zmysły dziecka oraz pobudza dziecko do aktywności. Dzięki elementom dzwoniącym i szeleszczącym rozwija zmysł słuchu. Mata sensoryczna Canpol w kontrastowych kolorach jest idealna dla dziecka już od pierwszych chwil, ponieważ dziecko na początku widzi tylko kontrasty. Mata posiada elementy interaktywne, które zajmą dziecko na długi czas.

Książeczki szeleściki

Szeleściki zainteresują malucha i rozwiną sprawność jego rączek. Szmatka wypełniona jest szeleszczącą folią, której delikatny dźwięk przykuwa uwagę najmłodszych, liczne kolorowe tasiemki prowokują malucha do chwytania.

Pluszowe piszczki Akuku

Piszczki Akuku są idealnie dopasowane do rączek maleństwa. Ich kolorowe i ciekawe kształty przyciągają uwagę dziecka.  Wykonane są z delikatnego materiału, który powoduje, że dziecko nie chce się z nimi rozstawać. Zabawki pluszowe mogą pełnić rolę piszczka, grzechotki, szeleścika lub metkowca.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl