TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

eichhorn

Drewniane

Zestaw Kolorowe Drewniane Klocki Domek Zestaw Kolorowe Drewniane Klocki Domek
Cena:

19,00 zł

zobacz więcej

Klocki drewniane dla dzieci to kreatywne i edukacyjne zabawki, które odgrywają ważną rolę w rozwijaniu umiejętności dzieci, wspierają rozwój motoryki, wyobraźni przestrzennej i zdolności konstrukcyjnych. Oferowane przez nas duże klocki drewniane są doskonałe dla małych rączek. Manipulowanie nimi, łączenie i układanie sprzyjają rozwijaniu precyzji ruchów oraz koordynacji oko-ręka.

Zalety zestawów klocków drewnianych

Konstruowanie z klocków drewnianych wymaga myślenia przestrzennego. Dzieci uczą się planowania, projektowania i budowania różnorodnych struktur, co rozwija ich zdolności przestrzenne. Klocki drewniane dla dziecka stanowią doskonałe narzędzie do rozwijania zdolności konstrukcyjnych i logicznego myślenia. Dzieci uczą się łączyć różne elementy w logiczny sposób, co sprzyja rozwijaniu umiejętności rozwiązujących problemy. Oprócz tego duże klocki drewniane zapewniają dzieciom niemal nieograniczone możliwości tworzenia. Dzieci mogą budować różnorodne struktury, eksperymentować z formą i kształtem, a to rozwija ich kreatywność. Wielobarwne klocki występują w różnych kształtach, co umożliwia dzieciom naukę rozpoznawania i odróżniania podstawowych barw i kształtów.

Wszyscy wiemy, że zabawa klockami drewnianymi jest również świetną okazją do wspólnego spędzania czasu z innymi dziećmi lub rodziną. Wspólne projektowanie i budowanie sprzyja rozwojowi umiejętności społecznych dziecka i buduje umiejętność pracy w zespole.

Kreatywne klocki drewniane przestrzenne

Duże klocki drewniane przeznaczone są dla najmłodszych dzieci. Komplety kolorowych klocków wykonane z solidnego drewna, przy czym są one bezpieczne i trwałe, a dzięki swojej wielkości są łatwe do chwytania. W naszej ofercie dostępne są także klocki drewniane dla dziecka starszego, które cechuje bardziej zaawansowany poziom. Wśród tego typu zabawek szczególnie polecamy kreatywne przestrzenne klocki drewniane dla dzieci, czyli zestawy umożliwiające dziecku konstruowanie wielowymiarowych struktur i budowli. Zestawy konstrukcyjne z dużymi klockami drewnianymi pozwalają na budowanie różnorodnych struktur, takich jak wieże, mosty czy domki. To doskonała zabawa, która rozwija umiejętności logicznego myślenia i kreatywności.

Drewniane i kolorowe układanki dla najmłodszych

Dostępne w naszym sklepie układanki drewniane to klocki drewniane dla dziecka, które poza funkcją konstrukcyjną mają cechy drewnianych układanek, a ich złożenie wymaga od dziecka logicznego myślenia i skupienia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo klocki, które tworzą obrazek tematyczny, drzewko, postaci z kreskówek lib bajek, a także układanki w formie 3D. Klocki drewniane dla dzieci w formie puzzli to kreatywna kombinacja klocków konstrukcyjnych i puzzli.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl