TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Wagi Dzieci i Niemowląt

Jeśli masz w domu niemowlaka bądź oczekujesz na jego przyjście, z pewnością coraz częściej rozważasz zakup dedykowanej dzieciom specjalnej wagi. I słusznie. Waga dla niemowląt i dzieci pozwala na regularne monitorowanie, czy dziecko „przybiera na wadze” w standardowym tempie — co z kolei świadczy o prawidłowym funkcjonowaniu jego układu pokarmowego czy wydalniczego. Solidna waga dziecięca pokaże nawet niewielkie zmiany wagi dziecka, które mogą być niewykrywalne w przypadku tradycyjnych urządzeń. Szukając takiego urządzenia, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów. Zanim zaczniesz przeglądać urządzenia z tej kategorii, upewnij się, które parametry urządzenia będą miały wpływ na Twoją decyzję o ostatecznym wyborze.

Elektroniczna waga dla niemowląt — postaw na jakość i bezpieczeństwo!

Wybierając wagę dla niemowląt, weź pod uwagę kilka ważnych cech produktu. Po pierwsze, waga musi być bezpieczna. Oznacza to między innymi, że powinna mieć wyprofilowaną misę, tak aby dziecko z niej nie spadło. Zalecane są również gumowe nóżki antypoślizgowe. Pamiętaj, że nowoczesny, bezpieczny sprzęt musi mieć odpowiednie oznaczenia, w tym:

  • M (certyfikacja metrologiczna),

  • CE (zgodność z normami europejskimi),

  • certyfikaty ISO.

Po drugie, wagi niemowlęce muszą charakteryzować się wysoką precyzją. Jest to bardzo ważne w szczególności, gdy ma być zważone dziecko ze specjalnymi potrzebami (np. dziecko na diecie lub dziecko urodzone przedwcześnie), ponieważ wtedy wagę należy podać z dokładnością do 5 gramów, a najlepiej - 1 grama.

Po trzecie warto wspomnieć o tym, że waga elektroniczna dla niemowląt jest dużo lepszym rozwiązaniem od tradycyjnego urządzenia. Oprócz wygody może mieć dodatkowe funkcje takie jak np. możliwość obliczenia BMI dziecka. Zasadniczo im więcej funkcji ma waga, tym jest wygodniejsza dla rodziców dzieci.

Szeroka oferta akcesoriów dla dzieci na AsPlaneta.pl

Decydując się na zakup wagi w naszym sklepie, możesz dobrać do niej także inne kluczowe akcesoria. Oprócz kategorii zawierającej urządzenia do pielęgnacji znajdziesz u nas ubranka dla dzieci, foteliki samochodowe czy zabawki i wózki.

Czym wyróżniamy się na tle innych sklepów działających w branży dziecięcej?

Współpracujemy wyłącznie z oficjalnymi producentami w Europie. Sprzedawany przez nas sprzęt jest zawsze najwyższej jakości, a zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze. Produkty znajdujące się w naszej ofercie są zawsze oryginalne i pochodzą z legalnych źródeł. Wszystkie nasze artykuły objęte są pełną gwarancją producenta — a my zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych u nas produktów.

Ponadto przykładamy dużą wagę do pakowania przesyłek, tak aby żadna z zakupionych przez Państwa rzeczy nie została uszkodzona w transporcie, a opłacone przesyłki nadajemy w ciągu 24 godzin.

Wiemy, że dzięki naszemu dużemu zaangażowaniu i doświadczeniu w branży Twoje zakupy będą udane!

Na AsPlaneta znajdziesz wagi dla dzieci i niemowląt, które pozwolą na precyzyjną kontrolę nad prawidłowym przyrostem masy ciała Twojego malucha. W naszej ofercie posiadamy wagi dla noworodków o bardzo precyzyjnych pomiarach — nawet co 5 gramów — co jest niezwykle ważne w pierwszych etapach rozwoju Twojego dziecka. W tej kategorii znajdują się również wagi z tacką do ważenia starszych dzieci.
Ponadto wybrane modele wag dziecięcych i niemowlęcych umożliwiają ważenie dzieci w pozycji leżącej lub stojącej, a po wyjęciu tacy mogą służyć jako wagi kuchenne. Dzięki intuicyjnemu panelowi i wyświetlaczowi LCD, funkcjom tarowania oraz różnorodności jednostek, nasze wagi doskonale nadają się do monitorowania rozwoju Twojego dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl