TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Książeczki dla dzieci

Skrzat Zdolny Maluch. 5-latek Joanna Kuryjak Skrzat Zdolny Maluch. 5-latek Joanna Kuryjak
Producent: Skrzat
Cena:

4,04 zł

zobacz więcej

Książeczki sensoryczne BabyOno

Książeczki sensoryczne BabyOno zostały stworzone z myślą o rozwoju sensorycznym dziecka za pomocą kontrastowych obrazków. Książeczki umożliwiają nabywanie nowych umiejętności od ćwiczeń uchwytu, poprzez stymulację pracy dziąseł za pomocą gryzaków z wypustkami. Utrzymana jest w wyraźnych, kontrastujących barwach, które rozwijają zmysł wzroku.

Książeczki sensoryczne Bright Starts

Książeczki Bright Starts pozwolą wprowadzić maluszka w ich świat. Posiadają kontrastowe barwy, które będą stymulowały wzrok maluszka. Książeczki te można przymocować do łóżeczka dzięki jej specjalnemu uchwytowi.

Książeczki sensoryczne Hencz

Książeczki sensoryczne Hencz mają formę harmonijki pełnej niespodzianek, geometrycznych kształtów i kontrastów. Posiada liczne elementy interaktywne, takie jak szeleszczące strony i metki, które z pewnością zapewnią dziecku wspaniałą zabawę. Wykonana jest z przyjemnych w dotyku materiałów o odmiennych fakturach.

Książeczki sensoryczne i edukacyjne Jolly Baby

Książeczki sensoryczne Jolly Baby wykonane są ze zróżnicowanych materiałów, książeczka uczy nazw zwierząt. Na dziesięciu stronach znaleźć można ich podobizny oraz nazwy w języku polskim i angielskim.

Książeczki edukacyjne Jolly Baby zapozna malucha ze stworzeniami oraz zwierzętami. Na kolorowych stronach można znaleźć ich podobizny wraz z ich nazwami. Zróżnicowane faktury ich ogonków stymulują zmysły dotyku i wzroku dziecka, wspierając rozwój umiejętności poznawczych. Szeleszcząca okładka książeczki uatrakcyjni zabawę.

Rysowanki CzuCzu

Zestaw rysowanek zawiera dwie długie książeczki harmonijki z wieloma ilustracjami, które zachęcają dzieci do sięgania po kredki i rysowania. Odpowiednio dobrana tematyka zachęci dziecko do odwzorowania kształtów i rysowania coraz bardziej szczegółowych elementów. Rysowanie to naturalny wstęp do nauki pisania i jednocześnie sposób na twórczą ekspresję.

Książki Kicia Kocia

Kicia Kocia to popularna seria kwadratowych książek małych czytelników w wieku 2-5 lat. Dzieci uwielbiają książeczki za wyraziste ilustracje, ciekawe przygody i bohaterów. Seria książek Kicia Kocia posiada wiele przygód, historii oraz bohaterów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl