TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Zabawki Edukacyjne od 3 lat

Bam Bam Muzyczny Żółwik 6147 Bam Bam Muzyczny Żółwik 6147
Producent: BamBam
Cena:

36,89 zł

zobacz więcej
Dumel Discovery Tańcząca Żyrafka Ola DD 51178 Dumel Discovery Tańcząca Żyrafka Ola DD 51178
Producent: Dumel
Cena:

65,89 zł

zobacz więcej
Dumel Discovery Tańcząca Żyrafka Alek DD 51161 Dumel Discovery Tańcząca Żyrafka Alek DD 51161
Producent: Dumel
Cena:

67,89 zł

zobacz więcej
Dumel Tech Cudowne Pianino DT 38836 Dumel Tech Cudowne Pianino DT 38836
Producent: Dumel
Cena:

62,89 zł

szt.
zobacz więcej

Zabawki edukacyjne od 3 lat

Trzylatek osiąga już wiele ważnych umiejętności! Posiada sprawność w komunikacji, systematycznie rozszerza swój zasób słownictwa i formułuje coraz bardziej rozbudowane zdania. Staje się coraz bardziej niezależny. Dziecko w wieku przedszkolnym jest uważnym obserwatorem świata, zadając mnóstwo pytań, wykazując ciekawość, eksperymentując i badając rzeczy. Potrafi liczyć kilka przedmiotów i jest gotowe do podjęcia nowych wyzwań. Również ceni zabawy z rówieśnikami. Dziecko naturalnie absorbuje wiedzę i robi to najlepiej poprzez zabawę. Wybierając odpowiednie zabawki edukacyjne dla 3 latka i aktywności, możemy wesprzeć jego rozwój oraz pomóc w zdobywaniu umiejętności i wiedzy. Jaka zabawka edukacyjna dla dziecka będzie najbardziej odpowiednia?

Jakie zabawki warto podarować 3 latkowi?

Dzieci w tym wieku już dobrze opanowały umiejętności takie jak bieganie i skakanie, układanie małych przedmiotów, wprowadzanie figurek do odpowiednich otworów w zabawkach, rysowanie prostych kresek i kółek, samodzielne jedzenie i picie oraz formułowanie pierwszych prostych zdań.

Jednak ważne jest, aby wybierając zabawki edukacyjne dla 3 latka przede wszystkim zadbać o to, aby dostarczyły mu one niezapomnianej zabawy. Kupując taki prezent, warto więc dokładnie zrozumieć potrzeby trzylatków, aby zabawa była dla nich źródłem radości, a nie źródłem frustracji.

Zabawka edukacyjna dla dziecka powinna być zawsze dopasowana również do jego indywidualnych potrzeb. Tylko w ten sposób można liczyć na osiągnięcie pełnego sukcesu. Każda zabawka edukacyjna dla 3 latka jest przecież inna i może odpowiadać potrzebom jednego dziecka, a innego już nie.

Edukacyjne zabawki dla 3 latka

Największym pragnieniem wszystkich troskliwych rodziców jest połączenie zabawy z nauką. Mało jest chwil tak satysfakcjonujących, jak obserwowanie swojego szczęśliwego dziecka, które jednocześnie bawi się i uczy. Nieocenioną w tym rolę będzie mieć choć jedna zabawka edukacyjna dla 3 latka.

Wybór tej odpowiedniej może być jednak wyzwaniem, ponieważ warto skupić się na indywidualnych zainteresowaniach dziecka. Wybierając zabawki edukacyjne dla 3 latków, które maluch lubi i sprawiają mu przyjemność, przyczyniamy się do jego właściwego rozwoju i nauki!

Jeśli chcesz znaleźć zabawki edukacyjne dla 3 latków, które zachęcą Twoje dziecko do wyjścia na świeże powietrze, także takie znajdziesz tu bez trudu! Zabawki, które można ciągnąć na sznurku lub pchać na kijku, są doskonałym bodźcem do wychodzenia na spacery!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl