TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Zabawki Do Kąpieli

Małe dzieci bardzo lubią się kąpać. Nic w tym dziwnego, gdyż maluch - co wie każdy rodzic - ma naturalną tendencję do brudzenia się. Czas wspólnej zabawy w wodzie można urozmaicić atrakcyjnymi i bezpiecznymi zabawkami, które zapewnią dziecku rozrywkę i pozwolą nabyć nowe umiejętności.

Pomysłowe zabawki kąpielowe dla dzieci

W naszej ofercie można znaleźć wiele różnych inspirujących zabawek kąpielowych. Łączy je:

 • intensywna, pobudzająca dziecięcą wyobraźnię barwa,

 • pomysłowy, a zarazem przyjazny dla dziecka kształt,

 • wysoka jakość wykonania,

 • możliwość wykorzystania do wielu różnych zabaw.

Oferowane przez nas gumowe zabawki do kąpieli mogą służyć do ćwiczenia chwytu, imitować zjawisko deszczu, a także inspirować do wspólnej zabawy z dzieckiem. Proponujemy również artykuły, które będą bardzo pomocne podczas ćwiczenia poszczególnych partii mięśni i części ciała.

Jak wybrać bezpieczne zabawki kąpielowe dla malucha?

W naszym sklepie można znaleźć wyłącznie bezpieczne zabawki do kąpieli. Charakteryzują się one:

 • brakiem niewielkich i łatwych do połknięcia elementów,

 • bardzo dużą wytrzymałością,

 • łatwością w czyszczeniu,

 • brakiem w swym składzie ftalanów i innych szkodliwych substancji chemicznych.

Dzięki temu nawet długotrwała zabawa w wodzie nie doprowadzi do reakcji skórnych, zapalnych oraz wielu innych schorzeń. Pływające zabawki do kąpieli mogą być używane nawet w większej grupie maluchów (np. przez rodzeństwo).

Dlaczego warto wybrać nasze zabawki?

Dostępne w naszej ofercie zabawki do kąpieli dla dzieci są wykonane z najwyższą starannością. Niektóre z nich są malowane ręcznie, dzięki czemu zapewniają maluszkowi jeszcze więcej przyjemności. Produkty, które oferujemy dzieciom i ich rodzicom są bezpieczne i niezawodne. Niektóre z nich zostały wyposażone w specjalne mechanizmy, które są wprowadzane w ruch na skutek oddziaływania wody. Niektóre, pomysłowe zabawki do kąpieli dla niemowląt wykorzystują efekt podciśnienia, który sprawia, że woda leje się z nich w momencie, o którym decyduje dziecko.

Warto też dodać, że większość naszych zabawek kąpielowych nie musi być wykorzystywana wyłącznie podczas kąpieli. Większość z nich może być również używana w trakcie nużącej podróży pociągiem, pobytu u znajomych, a nawet podczas jazdy samochodem. Nasze bezpieczne zabawki do kąpieli nie zawierają niewielkich elementów, dzięki czemu łatwo je znaleźć.

Jak efektywnie bawić się z dzieckiem?

Nasze zabawki są zaprojektowane i wykonane zarówno pod kątem dzieci, jak i ich opiekunów. Dzięki nim rodzic:

 • może łatwiej budować więź z dzieckiem,

 • poznaje umiejętności malucha i kształtuje je,

 • uczy dziecko właściwych zachowań,

 • zapoznaje malucha z prawami obowiązującymi światem.

W trakcie zabawy należy pamiętać, że zabawki do kąpieli dla niemowląt kształtują obustronną relację między dzieckiem a rodzicem. Czas spędzony z maluchem to najlepsza inwestycja w przyszłość.

Nasze zabawki do kąpieli to idealne rozwiązanie dla rodziców bardzo małych i nieco już starszych dzieci. Dzięki nim czas spędzony na wspólnej zabawie będzie prawdziwą przyjemnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl