TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Klocki Sortery

Bam Bam Sorter Sensoryczny Z Akcesoriami 9877 Bam Bam Sorter Sensoryczny Z Akcesoriami 9877
Producent: BamBam
Cena:

58,89 zł

zobacz więcej
Bam Bam Sorter Jajka 9822 Bam Bam Sorter Jajka 9822
Producent: BamBam
Cena:

38,89 zł

zobacz więcej
Dumel Układanka Doniczki DD 45660 Dumel Układanka Doniczki DD 45660
Producent: Dumel
Cena:

55,89 zł

zobacz więcej

Klocki to jedna z ulubionych zabawek dzieci. Dzięki nim łatwiej pobudzić kreatywność malucha. Sortery umożliwiają uporządkowanie pokoju nawet po najbardziej angażującej zabawie. W naszej ofercie są one dostępne pod różnymi postaciami i kształtami. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Czym są sortery na klocki?

Sorter klocków to nic innego jak zabawka, do której wkłada się klocki o określonym rozmiarze i kształcie. Dzięki temu maluch uczy się porównywać ze sobą określone kształty i kolory, a także rozwija swoją wyobraźnię przestrzenną. Sorter z klockami, który jest dostępny w naszym asortymencie, może mieć zróżnicowane kształty i przypominać:

  • pojazdy (np. samochody, autobusy),

  • zwierzęta,

  • pojemniki o fantazyjnych kształtach itd.

Często sorter na klocki lego jest zabawką, którą można wykorzystywać do wielu różnych zadań. Przykładem są tutaj pojazdy w kształcie autobusów, dzięki którym maluch może odbywać wyjątkowe i niepowtarzalne wojaże po swoim pokoju.

Dlaczego warto wybrać sortery dostępne u nas?

W naszym sklepie stawiamy na różnorodność. Dlatego każdy sorter z klockami ma swój niepowtarzalny kształt i kolor. Zabawki te są wykonane w sposób budzący pozytywne i sympatyczne skojarzenia u dziecka. Jednocześnie większość z nich przypomina swoim kształtem przedmioty, które maluch spotyka na swej drodze podczas wyjść z rodzicami.

Niektóre z dostępnych u nas zabawek emitują dodatkowe efekty dźwiękowe lub świetlne. Tym samym uwaga dziecka skupia się na samej zabawce, ale też na wrzuceniu wszystkich klocków do odpowiednich otworów. Lampki i głośniki emitują przyjazne dla malucha efekty, które nie budzą negatywnych skojarzeń. Każdy dostępny u nas sorter klocków jest zamknięty w kolorowym i estetycznym opakowaniu. Dzięki temu rozwiązaniu zabawkę można od razu podarować dziecku. Pudełko idealnie sprawdzi się w roli opakowania dla prezentu.

Sorter z klockami i inne kreatywne układanki

Oferujemy sorter na klocki lego oraz figurki ludzi i zwierząt. W naszym asortymencie mamy również wiele innych kreatywnych zabawek, w tym różnego rodzaju układanki w postaci wież lub piramid. Sorter klocków o zróżnicowanych kształtach i formach będzie idealną propozycją dla malucha, który w ten sposób chce poznać pierwsze figury i bryły geometryczne, a także proste zależności między nimi.

Warto również dodać, że każdy nasz sorter na klocki lego (i nie tylko) jest wykonany z materiałów bezpiecznych dla dziecka. Co więcej, zabawki wyprodukowano tak, aby nie stanowiły żadnego zagrożenia dla malucha.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl