TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

 

 

Bielizna Korygująca

Poprzez właściwie dopasowana bieliznę możesz nie tylko czuć się komfortowo po ciąży, ale także delikatnie stymulować swoje ciało do odzyskania kształtów sprzed tego wyjątkowego okresu.

Dlaczego warto nosić bieliznę korygującą?

Czas powrotu do dawnej figury u każdej kobiety jest nieco inny. Z reguły u pań młodszych i bardzo wysportowanych brzuch po ciąży staje się płaski w ciągu kilku dni, i to bez specjalnego wspomagania. Nie wiadomo jednak, jak zachowa się właśnie Twój brzuch w połogu, dlatego poporodowy pas brzuszny jest wskazany dla każdej kobiety w tym stanie.

Jak pracuje pas brzuszny?

Poporodowy oraz profilowany pas brzuszny dostępne w naszej ofercie to specjalna bielizna korygująca po ciąży, której zadaniem jest fizjologiczne wspomaganie regeneracji powłok brzusznych. Nie chodzi tylko o kwestie estetyczne, ale przede wszystkim zdrowotne. Pas wspomaga łagodzić bóle pooperacyjne po cesarskim cięciu, daje komfort i wspiera podczas wykonywania wszelkich ruchów. Pomaga także w zejściu się mięśni brzucha po porodzie, co sprzyja regeneracji całego organizmu. Wystarczy dobrać odpowiedni rozmiar pasa do swojej obecnej sylwetki, by móc korzystać z możliwości, które on zapewnia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl