TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Puzzle Piankowe

Puzzle piankowe dla dzieci

Puzzle piankowe dla dzieci to połączenie radości z zabawy i elementów edukacyjnych. Jeśli zastanawiasz się, jaką zabawkę wybrać, aby korzystnie wpłynęła na rozwój Twojego dziecka, jednocześnie przyciągając je do zabawy i rozwijając jego kreatywność, piankowe puzzle stanowią odpowiedź na to wyzwanie. W ofercie naszego sklepu dostępne są różnorodne zestawy, które przypadną do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, a także małym dzieciom oraz trochę starszym maluchom.

Czym są puzzle piankowe?

Układanka, dzięki swoim kształtom, zachęca dzieci do kreatywnej zabawy i jednocześnie wspiera rozwijanie zdolności manualnych. Konieczność łączenia elementów pomaga w doskonaleniu zdolności motorycznych rączek.

Puzzle piankowe dla dzieci często zawierają elementy edukacyjne, takie jak literki, cyfry, figury geometryczne, zwierzęta, różne kształty i przedmioty. Dzięki piankowym puzzlom dzieci uczą się rozpoznawania kształtów i figur, mogą zdobywać wiedzę z zakresu alfabetu i liczenia, oraz różnicować różne obiekty, takie jak statek i łódź podwodna.

Puzzle piankowe zazwyczaj są bardzo kolorowe, co przyciąga wzrok dzieci. Część z nich ma dwie różne graficzne strony - na jednej może być edukacyjny alfabet, a na drugiej interesujący obrazek. Po poprawnym ułożeniu puzzli tworzy się spójną kompozycję jak w tradycyjnych puzzlach.

Piankowe puzzle to nie tylko doskonała zabawa, ale także praktyczne wyposażenie pokoju. Po złożeniu układanki otrzymujemy miękką matę, która doskonale nadaje się do innych rodzajów zabawy, czytania książek lub spędzania czasu z rówieśnikami.

Niektóre modele puzzli piankowych mają w zestawie specjalne wykończenie - ramki, które przyczepia się do całej maty, nadając jej estetyczny wygląd bez nieregularnych krawędzi. Jeśli chcesz dodać jeszcze więcej elegancji puzzlom piankowym i ich praktycznemu zastosowaniu, możesz wybrać te, które zawierają niską obwódkę w formie płotka.

Puzzle piankowe - dla kogo są przeznaczone?

Niewielkie puzzle piankowe doskonale sprawdzą się jako zabawka-układanka dla małych dzieci, które są zafascynowane samymi kształtami i formami puzzli. Małe zestawy puzzli piankowych będą również odpowiednie dla nieco starszych dzieci, które potrafią już łączyć elementy.

Dla niemowląt dostępne są również duże puzzle piankowe, które można złożyć jako matę do nauki raczkowania i jako miejsce zabawy z maluchem. Z kolei duże zestawy puzzli oferują więcej możliwości zabawy i kreatywności dla starszych dzieci. Mogą one łączyć je z rówieśnikami, tworzyć z nich budowle, korzystać z piankowej maty w towarzystwie innych dzieci i eksperymentować z różnymi zastosowaniami piankowych puzzli.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl