TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Wyprawka dla noworodka

Wyprawka dla noworodka

Poniżej wybrane przez nas kategorie produktowe które pomogą Ci skompletować wyprawkę.

Produkty podzielone są na: niezbędne i dodatkowe, aby w natłoku produktów nie zapomnieć tego co naprawdę musisz mieć na początku macierzyństwa.


 

DLA MAMY

Ciąża, poród, połóg oprócz dużej radości mogą przysporzyć wiele obaw i pytań każdej kobiety. W tym czasie bardzo istotne jest aby zapewnić sobie jak największy komfort psychiczny, ale równie ważny jest dobór produktów, które pomogą Ci przejść przez ten wyjątkowy okres w życiu. Pamiętaj o sobie! Wybierz profesjonalne produkty pielęgnacyjne oraz higieniczne dostosowane do Twoich potrzeb.

 

Produkty niezbędne

Dodatkowo mogą się przydać

 


 

KARMIENIE DZIECKA

Karmienie butelką maluszka to alternatywny sposób podawania pokarmu, ale również tak samo jak w przypadku karmienia piersią budowanie więzi ze szkrabem. Wydawać by się mogło, że dobór odpowiedniej butelki i akcesoriów potrzebnych do niej oraz użytkowanie jej jest bardzo proste, jednak na rynku dostępna jest szeroka gama produktów do karmienia. Postaw na profesjonalne oraz rekomendowane przez lekarzy butelki, smoczki, podgrzewacze i wiele innych.

 

Produkty niezbędne


Dodatkowo mogą się przydać

 


 

POKÓJ MALUSZKA

Aranżując pokój dla naszego maleństwa należy pamiętać, że na samym początku będzie on służył nie tylko dziecku, ale także rodzicom. Ważne aby własny kącik maluszka nie był jedynie ładny, ale również praktyczny, funkcjonalny i przytulny. Nie bój się łączyć odważnych wzorów i kolorów – stwórz dziecku miejsce gdzie będzie czuło się wyjątkowo komfortowo.

 

Produkty niezbędne

Dodatkowo mogą się przydać

 


 

PIELĘGNACJA i HIGIENA

Dbałość o pielęgnację i higienę maluszka jest jednym z najważniejszych zadań rodzica każdego dnia. Nawet jeśli na początku może ona przysporzyć sporo obaw, jak prawidłowo zadbać o delikatną jak płatki kwiatów skórę naszej pociechy, z biegiem czasu przerodzi się w codzienny przyjemny rytuał, na który będziemy czekać z radością.

 

Produkty niezbędne

Dodatkowo mogą się przydać

 KĄPIEL

Kąpiel maluszka na początku może okazać się nie lada wyzwaniem dla rodzica. Dobór odpowiednich produktów oraz środków pielęgnacyjnych dla wymagającej skóry szkraba jest niezmiernie ważne. Przyzwyczaj noworodka do wody, a czynność, która wydawać się mogła trudna stanie się przyjemnym codziennym rytuałem, wspomagającym odprężenie, wyciszenie, a może nawet pozwoli lepiej przesypiać noce.

 

Produkty niezbędne

Dodatkowo mogą się przydać

 


 

WÓZKI i FOTELIKI

Wybór odpowiedniego wózka lub fotelika wymaga zastanowienia. Podpowiadamy! Oprócz najnowszych trendów postaw przede wszystkim na bezpieczeństwo, funkcjonalność i komfort. Pamiętaj, że dziecko powinno mieć wygodne miejsce do podróżowania, ale musi być także dobrze zabezpieczone w razie najmniejszego ryzyka.

 

Produkty niezbędne

Dodatkowo mogą się przydać

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium