TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Zabezpieczenia

PIAMBO Osłonki Na Krawędzie 4szt. PIAMBO Osłonki Na Krawędzie 4szt.
Producent: PIAMBO
Cena:

8,95 zł

zobacz więcej
PIAMBO Blokada Ukryta Do Szafek Mebli Biała PIAMBO Blokada Ukryta Do Szafek Mebli Biała
Producent: PIAMBO
Cena:

10,29 zł

zobacz więcej
PIAMBO Osłonki Na Narożniki 4 szt. PIAMBO Osłonki Na Narożniki 4 szt.
Producent: PIAMBO
Cena:

6,99 zł

zobacz więcej

Zadbaj o bezpieczeństwo malucha dzięki zabezpieczeniom niebezpiecznych elementów

Zadbaj z nami o bezpieczeństwo Twojego malucha dzięki zabezpieczeniom gniazdek elektrycznych. Skutecznie chronią dziecko przed ryzykiem porażenia prądem elektrycznym. Świetnie dopasowują się do gniazdek elektrycznych, całkowicie blokując do nich dostęp ciekawskiemu maluszkowi.

Zabezpieczenia mebli

Dla każdego rodzica najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka. Znajdujące się w naszej ofercie zabezpieczenia do mebli powstały właśnie po to aby chronić Twojego malca. Dzięki wykonaniu zabezpieczeń z najwyższej jakości materiałów każda szafa, szuflada lub szafka będzie niedostępna dla dziecka. Zabezpieczenia mocowane są do mebla za pomocą wytrzymałej taśmy.

Zabezpieczenia ostrych krawędzi mebli

Wielka chęć sprawdzenia co znajduje się pod meblami przez Twoje dziecko często staje się przyczyną obrażeń u dzieci. Aby zadbać o bezpieczeństwo dziecka znajdziesz u nas osłonki na krawędzie mebli. Osłonki zostały wykonane z kauczukowo-silikonowego materiału, który zapewni bardzo dobrą osłonę krawędzi i zapobiegnie niechcianym obrażeniom.

Bramka zabezpieczająca - niezbędnik w każdym domu

Bramka zabezpieczająca to niezbędny element wyposażenia każdego domu. Oferowana przez nas bramka skutecznie zabezpieczy wejście na schody, a także skutecznie zagrodzi przejścia pomiędzy pomieszczeniami. Dzięki bramce wyznaczysz bezpieczne przestrzenie do zabawy, bramka została zaprojektowana aby eliminować ryzyko ewentualnych obrażeń. Bramka jest pozbawiona ostrych krawędzi oraz posiada system podwójnego zamknięcia.

Znajdziesz u nas również zabezpieczenie płyty kuchennej, która ma za zadanie chronić Twoje dziecko przed niechcianymi poparzeniami podczas przygotowywania ulubionych posiłków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl