TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Podkłady Poporodowe

Oddychające podkłady poporodowe to element, o którym nie może zapomnieć żadna przyszła mama. Przeznaczone są do stosowania w okresie połogu. Dlatego muszą znaleźć się na wyposażeniu torby zabieranej do szpitala. Warto zadbać o to, by w szafie w domu przygotowane były również produkty do wykorzystywania przez kilka najbliższych tygodni.

Podkłady poporodowe dla mamy

Chłonne podkłady poporodowe używane podobnie jak podpaski umożliwiają mamie normalne codzienne funkcjonowanie. Mają dyskretny, komfortowy kształt. Wyposażone są we wkłady żelujące. Dzięki nim wilgoć jest szybko pochłaniana i zatrzymywana wewnątrz. W ofercie sklepu znajdują się podkłady poporodowe ze skrzydełkami oraz klasyczne (bez skrzydełek). Dzięki samoprzylepnym paskom pozostają na swoim miejscu. Cechuje je także miękkość, oddychalność i ochrona przed nieprzyjemnymi zapachami. Podkłady na noc ze względu na większą chłonność i wymiary szczególnie polecane są do stosowania w pierwszej dobie po porodzie oraz w czasie snu.

Podkłady na łóżko

Podkłady higieniczne poporodowe na łóżko stanowią dodatkowe zabezpieczenie pościeli i materaca przed zawilgoceniem. Dostępne są małe maty o wymiarach 40 ✕ 60 cm i duże o rozmiarach 90 ✕ 180 cm. Zaletą ich wszystkich jest wykonanie warstwy wierzchniej z miłej w dotyku i bezpiecznej dla skóry włókniny. Wewnętrzna część skutecznie przechwytuje i zatrzymuje wilgoć. Od spodu podkłady poporodowe mają nieprzepuszczalną i antypoślizgową powłokę.
Tego typu maty można stosować również na przewijakach podczas zmiany pieluszek u dziecka. W sklepie znajdują się oddychające podkłady poporodowe do kupienia w opakowaniach po kilkanaście sztuk albo pojedynczo (bez oryginalnego opakowania).

Żelowe wkładki

Innowacyjne poporodowe wkładki żelowe wielokrotnego użytku to produkty o wszechstronnym zastosowaniu. Podgrzane przynoszą ulgę przy skurczach macicy, a schłodzone — redukują ból okolic intymnych po porodzie. Przyspieszają proces regeneracji w połogu. Sprzedawane są w zestawach z 12 higienicznymi pokrowcami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl