TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Zdrowe Siedzenie

Poduszki ortopedyczne Sissel

Poduszka ortopedyczna Sissel SITFIT to poduszka korygująca dla osób, które spędzają wiele godzin w pozycji siedzącej. Poduszka ta zapobiega długotrwałemu bezruchowi powodującemu bóle pleców. Służy ona do aktywnego, dynamicznego siedzenia i kształtowania właściwej postawy ciała. Poduszka Sissel SITFIT wzmacnia plecy, jest również przydatna podczas wykonywania ćwiczeń.

Siedzisko ortopedyczne Sissel DorsaBack

Sissel DorsaBack to ergonomiczne siedzisko, które zapewnia wygodne i zdrowe siedzenie w dowolnym miejscu. Siedzisko to wpływa skutecznie na korekcję postawy - podtrzymuje całe plecy w różnych pozycjach. Zapewnia regulację podparcia odcinka lędźwiowego, zapobiega powstawaniu problemów w odcinku lędźwiowym.

Poduszka korekcyjna Sissel Sit Special

Poduszka Sissel Sit Special to odpowiednio wyprofilowana poduszka do siedzenia. Poduszka w dużym stopniu może wspomóc w niwelowaniu niekorzystnego wpływu długotrwałego siedzenia. Wymusza na kręgosłupie poprawną pozycję odciążając kręgi oraz dyski, zapewnia wielogodzinne wygodne siedzenie.

Poduszka korekcyjna Sissel Sitfit Plus

Poduszka Sissel Sitfit Plus to poduszka sensomotoryczna, która wymusza aktywne i dynamiczne siedzenie, a przez to wpływa na prawidłowe siedzenie. Poduszka gwarantuje aktywne i dynamiczne siedzenie. Poduszka ta wzmacnia mięśnie pleców, odciąża górne partie ciała.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl