TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

 

Osłonki Na Piersi

Podrażnienia i nadwrażliwość piersi to częsty problem u mam karmiących piersią. Często zdarzają się także niekontrolowane plamienia z piersi, które mogą zabrudzić bluzkę, a co gorsza stać się widoczne. Żadna mama nie musi się wstydzić normalnych reakcji swojego organizmu. Zwłaszcza przy pierwszej laktacji warto mieć na uwadze, że piersi mogą bardzo boleć. Z pomocą przychodzą specjalistyczne produkty!

Osłonki na piersi – do czego służą?

Osłonki na piersi — to produkty, które wspomagają bezbolesne karmienie. Osłonki na pierś do karmienia ułatwiają gojenie się podrażnionych sutków oraz zapobiegają tworzeniu się ran. Dodatkowo nie zaburzają poczucia bezpieczeństwa maluszka i pozwalają na bliski kontakt z mamą.

Kapturki do karmienia – użyteczny gadżet dla świeżo upieczonych mam

Kapturki do karmienia niemowląt najczęściej są wykonane z hipoalergicznego silikonu. Są łatwe i wygodne w użytkowaniu — można je dobrać do każdego rozmiaru piersi. Należy je dezynfekować codziennie — poprzez wygotowanie oraz dokładnie myć ciepłą wodą z mydłem po każdym użyciu. Osłonki na pierś ułatwią każdej mamie pierwsze chwile z noworodkiem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl