TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Puzzle

Clementoni Klej Do Puzzli 37000 200 Ml 37000 Clementoni Klej Do Puzzli 37000 200 Ml 37000
Producent: Clementoni
Cena:

36,99 zł

zobacz więcej

Puzzle piankowe BabyOno

Puzzle piankowe BabyOno mają szereg zastosowań. Ułożone na podłodze spełniają rolę maty łagodzącej upadki i tłumiącej hałas. Puzzle uczą rozpoznowania liter, cyfr, kształtów oraz zwierząt. Pomagają ćwiczyć chwyt palców i rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Wykonane są z bezpiecznych materiałów i jako jedne z nielicznych spełniają wszelkie obowiązujące normy europejskie.

Puzzle CzuCzu

Puzzle z dziurką CzuCzu rozwijają małą i dużą motorykę, spostrzegawczość i wyobraźnię. To doskonały sposób na pobudzenie kreatywności i inspiracja do wielu zabaw. Puzzle znakomicie sprawdzą się w domu lub przedszkolu. Puzzle z dziurką występują w wielu ciekawych wariantach.

Puzzle do pary CzuCzu polegają na łączeniu połówek kolorowych zwierzątek. Każde dopasowanie jest sukcesem i powodem do radości. Puzzle są wymienne, dlatego można tworzyć nieoczywiste połączenia.

Puzzle obserwacyjne CzuCzu wypełnione są wieloma szczegółami do wyszukania na ilustracji. Do układanki dołączono plakat pełen tematycznych ciekawostek. Puzzle obserwacyjne zachęcają do zdobywania i pogłębiania wiedzy, rozwijają spostrzegawczość, koncentrację. Pozwalają poznawać i utrwalać nowe słownictwo i inspirują do zadawania własnych pytań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl