TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Zabawki AGD

Kuchnia Drewniana Mia Dla Dziecka Kuchnia Drewniana Mia Dla Dziecka
Cena:

478,01 zł

zobacz więcej

Dziecko od początku swego życia chce naśladować dorosłych. Proces ten rozpoczyna się zwykle od prostych gestów, a kończy na zabawie z wykorzystaniem przedmiotów nawiązujących do urządzeń wykorzystywanych w domu. W naszym asortymencie znajdują się zabawki AGD dla dzieci, które z pewnością tę zabawę ułatwią.

Co to są zabawki AGD dla dzieci?

Są to zabawki, które swoim kształtem, kolorem, a nieraz i przeznaczeniem nawiązują do będących na wyposażeniu domu akcesoriów gospodarstwa domowego. Mowa tu m.in. o:

  • robotach kuchennych,

  • kuchenkach,

  • mikserach,

  • deskach do prasowania itd.

Co więcej, wszystkie te zabawki AGD są dostępne wraz z określonymi akcesoriami, czyli modelami owoców, dań, a także przypraw i wielu innych dodatków.

Dlaczego zabawki AGD są ważne dla dziecka?

Oferowane przez nas zabawki AGD sprawią, że dziecko będzie mogło w trakcie zabawy w nieograniczony sposób korzystać z potencjału swej kreatywności. W ten sposób można naśladować rodziców, starsze rodzeństwo i gości, którzy robią sobie kawę, przygotowują posiłki i myją naczynia.

Dziecko może dzięki temu już na początkowym etapie życia zapoznać się z rodzajami urządzeń AGD, a także uczyć się, jak obsługiwać je w sposób bezpieczny dla siebie i innych. Sprzet AGD zabawki dla dzieci to jeszcze więcej radości z zabawy i jednocześnie możliwość symulowania codziennych zachowań rodziców i innych dorosłych osób.

Dlaczego warto wybrać nasze zabawki?

Oferowane przez nas zabawki są wykonane z dbałością o szczegóły. Przypominają one urządzenia wykorzystywane na co dzień w domu. Dzięki temu można już w trakcie zabawy tłumaczyć maluchowi, jak działa mikser lub kuchenka i jak warto się z nimi obchodzić. Poza tym nasz sprzet agd zabawki dla dzieci to idealna propozycja dla tych osób, które chcą spędzać z dzieckiem jeszcze więcej czasu, bawiąc się z nim w naśladowanie codziennych czynności.

Reasumując, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Każdy zestaw został zaprojektowany tak, aby można było stale modyfikować oraz rozszerzać jego zawartość o dodatkowe przedmioty.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl