TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Bobasy

Prawidłowy rozwój dziecka jest niewątpliwie bardzo ważny dla każdego rodzica, dlatego też zwraca się szczególną uwagę na zabawki, które pomagają mu w tym, aby mógł swobodnie i bezpiecznie się rozwijać. Warto zatem sięgać po takie zabawki, jak lalki bobasy, dzięki którym dziecko będzie mogło w bezpieczny sposób pogłębiać swoją wyobraźnię. Dobrze jest więc dowiedzieć się więcej o tego rodzaju zabawkach, przez co można wybrać idealnie dopasowany model do potrzeb Twojego dziecka.

Lalki bobasy- co warto o nich wiedzieć?

Przede wszystkim lalki bobasy to zabawki, które zostały wykonane przy użyciu materiałów, które są bezpieczne dla dziecka. Lalki te są dostępne w różnych modelach zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Tym sposobem można rozwijać wyobraźnię oraz inne ważne cechy u każdego dziecka, bez względu na jego płeć. Dobrze jest wspomnieć, że lala bobas ma także wszystkie niezbędne certyfikaty i są zgodne z każdą normą, co sprawia, że są one idealnie dopasowane dla dzieci od trzeciego roku życia. Warto wspomnieć, że zabawki te są oferowane w różnych wariantach, a na przykład duża lalka bobas może mieć wysokość nawet około 46 centymetrów, co sprawi, iż dziecko bez problemu poradzi sobie z jej chwytaniem w trakcie zabawy. Niektóre modele lalek mają także skrzydełka, czy też posiadają funkcje siusiania i picia.

Co zawiera zestaw lalki bobas?

Każda lalka ma przede wszystkim ubranko, które można zdejmować i zmieniać, przez co zabawka ta szybko się nie znudzi. Dodatkowo też lalka bobas w swoim zestawie może mieć:

  • smoczki przypięte klamrą,

  • czapeczkę,

  • nocnik,

  • buteleczkę,

  • stetoskop,

  • strzykawkę,

  • lusterko,

  • szpatułkę,

  • ściereczkę,

  • termometr.

Dzięki temu, że lalki te są oferowane w tak różnych modelach, to każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Warto wspomnieć, że między innymi lalka z zestawem lekarskim to świetny pomysł zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Co ważne, to każda część zestawu jest wykonana z materiału, który jest bezpieczny dla dziecka i może się nim swobodnie bawić. Warto także dodać, że każdy element jest również wykonany z niezwykłą precyzją, przez co idealnie realistycznie odwzorowane. Każda lalka lub bliźniaki, które są dostępne w sklepie pakowane, są w przepiękne pudełeczka, które można od razu użyć, jako prezentowe opakowania, bez potrzeby kupowania dodatkowych torebek.

Dobrze jest wspomnieć, że duża lalka bobas oraz inne modele tych lalek są dostępne od wymiarów około 24 centymetrów, co daje wiele radości i możliwości do zabawy. Warto pamiętać, iż zabawki te są przyjemne w dotyku, ubranka można prać w pralce, co sprawia, że zabawa nimi jest bezpieczna i dzieci mogą z nich swobodnie korzystać przez wiele lat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl