TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

TOYZ BY CARETERO WOODY, IDEALNY ROWEREK BIEGOWY 0
TOYZ BY CARETERO WOODY, IDEALNY ROWEREK BIEGOWY

Era biegania za dzieckiem z patykiem podczas nauki jazdy została zakończona dzięki rowerkom biegowym. Na rynku pojawiają się coraz to nowsze modele, które kuszą cenami a przede wszystkim wyglądem. Dzięki rowerkom biegowym nawet najmniejszy smyk zaczyna powoli oswajać się z jazdą. Oczywiście początki z rowerkiem biegowym to bardziej chodzenie niż jazda, jest to jednak dobry wstęp do późniejszego "śmigania" na dwóch kółkach. Najczęściej jednak rodzice kupują dzieciom ich pierwszy pojazd w okolicach drugiego roku życia.

 

W dniu dzisiejszym chcę Wam zaprezentować rowerek biegowy, który pozostanie z dzieckiem przez kilka lat. Mowa tutaj o rowerku biegowym renomowanej marki Toyz, który zdecydowanie umożliwia dzieciom spędzenie aktywnie czasu a jednocześnie daje im wielką frajdę. Jest to nowość marki, którą już teraz bardzo polecam!

Woody to rowerek biegowy z drewnianą ramą. Jego celem jest nauczenie najmłodszych, że aktywność fizyczna to wspaniała zabawa. Przy okazji dziecko zdobędzie kilka innych przydatnych umiejętności. A gdy dostanie „dorosły" rower śmiało na niego wskoczy i pomknie ku kolejnym przygodom.

 

Zapraszamy do przeczytania całego artykułu na onlytheoriginalstyle.blogspot.com

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl