TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Samochody

Dzieci uwielbiają różnego rodzaju samochodziki. To idealna zabawka nie tylko dla chłopców, ale również dla wielu dziewczynek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabawkowych aut, wśród których można znaleźć pojazdy napędzane ręcznie, bateryjnie, a także samochody sterowanie zdalnie.

Samochód jako zabawka - co to jest i jak działa?

Samochód zabawka to pojazd, który zależnie od wariantu, jest wiernym odwzorowaniem wybranego modelu pojazdu lub stanowi jego luźną interpretację.

Wśród naszych zabawek można znaleźć pojazdy, które przypominają:

  • konkretne modele samochodów,

  • auta należące do służb (Policja, pogotowie, Straż Pożarna),

  • auta o fantazyjnym kształcie,

  • pojazdy innego przeznaczenia (np. amfibie).

Nasze samochodziki przeznaczone są dla dzieci na różnym etapie rozwoju. Mamy w swej ofercie proste pojazdy dla najmłodszych, a także auta zdalnie sterowane, które są odpowiednie dla nieco starszych dzieci.

Samochód zabawka - kwestie techniczne

W naszej ofercie znajdą Państwo zabawki różniące się między sobą wyglądem, ale też i napędem. Dużą popularnością wśród rodziców cieszą się samochody zabawki napędzane ręcznie. Nie wymagają one baterii, a do ich rozpędzenia wystarczy jedynie siła mięśni dziecka lub oddziaływanie grawitacji. Oferujemy również pojazdy z napędem frykcyjnym, które magazynują energię w trakcie jazdy (lub nakręcania) i oddają ją, napędzając auto z określoną siłą.

Dużym zainteresowaniem rodziców i ich dzieci cieszy się też elektryczny samochód zabawkowy. Tę kategorię zabawek dzielimy na dwie podgrupy:

  • auta napędzane elektrycznie,

  • auta napędzane ręcznie z efektem dźwiękowym lub świetlnym.

Oferujemy również samochody zabawki, które wyposażone są w układ sterowany zdalnie. Dzięki niemu dziecko może obsługiwać pojazd za pomocą bezprzewodowo wysyłanych komend.

Dlaczego warto wybrać nasz samochód zabawkowy? Po pierwsze, dostarczamy artykuły, które są całkowicie bezpieczne dla malucha. Po drugie, oferujemy różne pojazdy, które są dostosowane do etapu rozwoju dziecka. Po trzecie, w naszym asortymencie każdy znajdzie coś wyjątkowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl