TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

 

Pielęgnacja Brodawek

Ardo Wegański Balsam Na Brodawki Sutkowe 10ml Ardo Wegański Balsam Na Brodawki Sutkowe 10ml
Producent: Ardo
Cena:

19,99 zł

zobacz więcej
Chicco Termożelowe Okłady Na Piersi 9958 Chicco Termożelowe Okłady Na Piersi 9958
Producent: Chicco
Cena:

69,89 zł

zobacz więcej
Lansinoh Lanolina Maść 10g 6074 Lansinoh Lanolina Maść 10g 6074
Producent: Lansinoh
Cena:

31,98 zł

( 1 szt. = 31,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Lansinoh Lanolina Maść 3 x 7ml 2325 Lansinoh Lanolina Maść 3 x 7ml 2325
Producent: Lansinoh
Cena:

49,99 zł

( 1 szt. = 49,99 zł )
zobacz więcej
Lansinoh Lanolina Maść 40g 6104 Lansinoh Lanolina Maść 40g 6104
Producent: Lansinoh
Cena:

58,89 zł

( 1 kg = 1 472,25 zł )
szt.
zobacz więcej
Lansinoh Organiczny Balsam Do Brodawek Piersi 60ml Lansinoh Organiczny Balsam Do Brodawek Piersi 60ml
Producent: Lansinoh
Cena:

83,89 zł

( 1 l = 1 398,17 zł )
szt.
zobacz więcej
Linoderm Krem do Pielęgnacji Brodawek Sutkowych 15ml Linoderm Krem do Pielęgnacji Brodawek Sutkowych 15ml
Producent: Linomag
Cena:

9,99 zł

( 1 szt. = 9,99 zł )
zobacz więcej
Medela Purelan Maść Na Bolące Brodawki 37g Medela Purelan Maść Na Bolące Brodawki 37g
Producent: Medela
Cena:

59,99 zł

( 1 szt. = 59,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Medela Purelan Maść Na Bolące Brodawki 7g 2915 Medela Purelan Maść Na Bolące Brodawki 7g 2915
Producent: Medela
Cena:

37,48 zł

( 1 kg = 5 354,29 zł )
szt.
zobacz więcej

Przygoda z karmieniem piersią buduje bliskość między mamą a dzieckiem. To piękny czas, ale równocześnie bardzo wymagający. Ból piersi spowodowany nawałem mlecznym i bolące brodawki to dolegliwości, które będą doskwierać wielu karmiącym mamom. Na szczęście na nieprzyjemne aspekty karmienia piersią istnieje wiele rozwiązań, które przynoszą ulgę niemal natychmiast.

Produkty na bolące brodawki

Pierwsze tygodnie karmienia piersią to czas, kiedy zarówno dziecko, jak i mama uczą się siebie nawzajem. Zanim maluszek opanuje technikę ssania, a ciało kobiety przystosuje się do kilku lub kilkunastu przystawień do piersi w ciągu dnia, bolące brodawki przy karmieniu będą doskwierać za każdym razem. Ulgę karmiącym mamom przyniosą maści i kremy z lanoliną. Krem na bolące brodawki przy karmieniu powinien składać się niemal w całości z lanoliny. Czysta lanolina chroni i nawilża delikatną skórę brodawek sutkowych. Maść na bolące brodawki z lanoliną może być używana wiele razy w ciągu dnia. Lanolina jest całkowicie bezpieczna dla dziecka, dlatego nie trzeba jej zmywać z piersi przed karmieniem.

Kompresy i okłady na obolałe piersi

W trzeciej dobie po porodzie pojawia się mleczny nawał. Organizm przystępuje do wzmożonej produkcji pokarmu dla dziecka, który niemal rozsadza piersi. W złagodzeniu objawów nawału oraz pojawiających się w kolejnych dniach problemach z obrzmiałymi piersiami pomogą żelowe kompresy. Wielorazowe kompresy to doskonałe produkty na bolące brodawki i odczuwane napięcie w piersiach. Schłodzone łagodzą rozwijający się w piersiach stan zapalny, a użyte na gorąco zmniejszają uczucie obrzękniętych piersi oraz sutków i stymulują przepływ mleka. Żelowe kompresy bez problemu dopasowują się do każdego kształtu piersi. Dzięki stosowaniu kompresów żelowych laktacja jest o wiele przyjemniejsza, dzięki czemu mama może skupić się na budowaniu więzi ze swoim dzieckiem.

Korektor płaskich brodawek sutkowych

Przemiany w ciele kobiety, które zachodzą w trakcie ciąży i tuż po niej, mogą niekiedy utrudnić rozpoczęcie karmienia piersią. Niektóre mamy zauważają, że ich brodawki piersiowe spłaszczyły się, przez co dziecko ma problem z odpowiednim uchwyceniem piersi. Nie jest to jednak problem, na który nie znaleziono rozwiązania. W skorygowaniu spłaszczonych brodawek pomoże korektor LatchAssist™ od Lansinoh. Ten niewielki przyrząd za pomocą podciśnienia wyciąga płaskie brodawki, dzięki czemu dziecko może zjeść bez problemów, a mama nie musi odciągać pokarmu lub cierpieć z powodu obrzmiałej od mleka piersi. Korektor brodawek dzięki poręcznemu etui może wybrać się z mamą i dzieckiem w każdą podróż.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl