TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Kubek Do Mycia Głowy

Spokojna kąpiel, która staje się przyjemnością dla dziecka i rodziców? To możliwe!

Kąpiel nie wszystkim dzieciom kojarzy się pozytywnie. Na ogół wyrażają one swoje zadowolenie wyłącznie wtedy, gdy mogą swobodnie pluskać się w wodzie, jednak w momencie, kiedy przychodzi myć włosy, stają się markotne, nierzadko pojawia się też lęk. Czego tak bardzo boją się maluchy? Oczywiście wody, która może dostać się do oczu! Problem narasta, gdy połączona jest ona z szamponem, który może podrażniać delikatne, dziecięce oczka. Przekonanie najmłodszych do kąpieli to poważne wyzwanie, a rodzice, choć robią co mogą, najczęściej nie są w stanie zapobiec przedostawaniu się wody do oczu. Z pomocą przychodzi im kubek do mycia głowy dziecka- prostej budowy akcesorium, które sprawdza się zarówno w przypadku maluszków, jak i starszych dzieci. Kubek do mycia włosów może mieć dodatkowo przyjemny dla oka kształt, dodatkowo zachęcając dziecko do kąpieli.

Jak stosować kubek do mycia głowy dziecka?

Kubek do mycia włosów dla dzieci to nieodłączny towarzysz kąpieli. Pozwala on w odpowiedni sposób dozować wodę, tak aby zapobiec przedostawaniu się do płynu do oczu. Kubek do mycia głowy dziecka służy przede wszystkim do spłukiwania szamponu, jednak można również używać go do polewania główki wodą jeszcze przed aplikacją kosmetyku. Niektórzy rodzice posiłkują się kubkiem, zmywając pianę z ciała dziecka- maluchy, zauroczone małymi kubeczkami, często same dopominają się, aby używać ich przy każdej możliwej okazji. Niemniej jednak głównym celem, w jaki rodzice kupują kubek do spłukiwania włosów, jest pokazanie dziecku, że mycie pukli nie musi być nieprzyjemne.

Dla większej higieny

Spłukiwanie szamponu z głowy dziecka okazuje się niemałym wyzwaniem, jednak należy to zrobić dokładnie, aby zapobiec powstawaniu łupieżu i gromadzeniu się drobnoustrojów na skórze. Kubek do mycia włosów dla dzieci ułatwia utrzymanie higieny, jednocześnie sprawiając, że kąpiel staje się o wiele przyjemniejsza. Bardzo istotne jest również utrzymanie akcesorium w czystości- dla wygody i jeszcze większego komfortu użytkowania, kubek wystarczy tylko umyć, a następnie pozostawić do wyschnięcia. Nie wymaga stosowania żadnych specjalistycznych środków czyszczących, a ze względu na jego prostą budowę, bakterie i inne drobnoustroje nie gromadzą się w zakamarkach.

Zapewnij dziecku przyjemny czas w kąpieli!

Kubek do mycia włosów to łatwe w użyciu akcesorium, dzięki któremu łatwiej będzie przekonać dziecko do kąpieli. Kubeczek można stosować zarówno u niemowląt, jak i u starszych dzieci, które boją się, że woda wraz z pianą dostaną się do oczu. Kubek do mycia głowy pozwala wyeliminować problem łez, które często pojawiają się podczas kąpieli. Zaczerwienione oczy staną się tylko przykrym wspomnieniem, a rodzice wraz z dziećmi będą mogli w pełni czerpać z kąpieli. Warto pamiętać, że jest to nie tylko czas na higienę, lecz również na zabawę, której nic nie powinno zakłócać. W naszej ofercie znaleźć można piękne, praktyczne kubki do mycia głowy, które spełnią oczekiwania rodziców i ich dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl