TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Majtki Poporodowe

W czasie połogu ciało Mamy podlega intensywnym zmianom. To czas na regenerację, jak i przystosowanie się do nowej roli. Przed porodem warto przygotować się na ten wyjątkowy okres i zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria, które ułatwią codzienne funkcjonowanie.
Jedną z podstawowych spraw jest zakup komfortowej odzieży i bielizny, z której będzie można korzystać zarówno w szpitalu, jak i po powrocie z noworodkiem do domu.

Majtki po ciąży - czy warto?

Wiele kobiet zastanawia się, jakie majtki po porodzie będą najlepsze i najwygodniejsze w stosowaniu. Często te noszone wcześniej, po ciąży nie spełniają dostatecznie swojej funkcji. Majtki po ciąży mają za zadanie podtrzymywać we właściwym położeniu podkłady higieniczne, zapewniając równocześnie dobrą przewiewność.

Majtki poporodowe dla kobiet po ciąży

Ciało każdej Mamy tuż po porodzie wymaga delikatnej bielizny, która nie będzie wywoływać dodatkowych podrażnień czy ucisku i umożliwi bezpieczne gojenie się ran. Na początek, w momencie największego zmęczenia, warto wybrać jednorazowe majtki poporodowe, które doskonale spełnią swoją funkcję w czasie pobytu Mamy z niemowlakiem w szpitalu. Po użyciu należy je od razu wyrzucić, co ograniczy ewentualną niewygodę wynikającą z ich przechowywania i prania. W późniejszym czasie warto wykorzystywać wielorazowe majtki poporodowe, przewiewne i delikatne, a solidnie podtrzymujące materiały higieniczne w odpowiednim położeniu. Te nadają się do prania i wielokrotnego stosowania, aż do czasu powrotu do klasycznej bielizny.


Wybór odpowiednich majtek poporodowych to bardzo ważna kwestia. Ten element ubrania Mamy może w znaczny sposób zwiększyć jej komfort w najważniejszym, ale i tak trudnym okresie jej życia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl