TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Termometry Do Kąpieli

Termometry kąpielowe to proste, a zarazem funkcjonalne akcesoria, które z pewnością przydadzą się każdemu świeżo upieczonemu (i nie tylko) rodzicowi. Te przyjazne dla dziecka gadżety pomogą dobrać optymalną temperaturę kąpieli i co najważniejsze - będą bezpieczne dla malucha. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą termometrów.

Jak działa termometr do kąpieli?

W przeciwieństwie do klasycznych termometrów kąpielowe przyrządy pomiarowe są wykonany w bardzo staranny sposób. W naszej ofercie znajdują się termometry do kąpieli dla niemowląt, które:

  • obudowane są osłoną z tworzywa sztucznego, która skutecznie zapobiega stłuczeniu,

  • nie zawierają szkodliwej rtęci, która mogłaby zaszkodzić maluchowi,

  • wyróżniają się przyjemnym dla oka designem.

Warto również dodać, że każdy dostępny u nas termometr do kąpieli dla dzieci zaprojektowany jest tak, aby zawsze unosić się na wodzie. Takie rozwiązanie pozwala uprościć proces pomiarowy, gdyż nie zachodzi potrzeba wyjęcia przyrządu z gorącej wody.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w termometr do kąpieli?

Każdy prezentowany przez nas termometry do kąpieli dla niemowląt i starszych dzieci to przyrząd, który wyróżnia się nietuzinkowym designem. Ma on najczęściej postać statku, rybki lub innego przyjaznego zwierzątka, z którym dziecko chce wejść w interakcję. Oferowane przez nas termometry do kąpieli dla niemowląt wyposażone są też bardzo często w specjalne podziałki, które wskazują idealną wartość temperatury wody. Dzięki temu rodzic nie musi się obawiać, że przygotowana przezeń kąpiel będzie dla dziecka niekomfortowa.

Ważną zaletą naszych termometrów jest czytelna skala, która umożliwia szybkie odczytanie aktualnej temperatury wody. Znajdująca się w środku kapilary substancja ma na tyle wyrazisty kolor, że z łatwością można odczytać jej aktualne wskazania. Dzięki temu każdy nasz termometr do kąpieli dla dzieci spełni oczekiwania nawet wymagających rodziców.

Reasumując, każdy oferowany przez nas termometr do kąpieli dla dzieci to przyrząd pomiarowy, który wykonano z najwyższą starannością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl