TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

CzuCzu - najlepszy przewodnik po świecie edukacyjnej zabawy 0
CzuCzu - najlepszy przewodnik po świecie edukacyjnej zabawy

CzuCzu - najlepszy przewodnik po świecie edukacyjnej zabawy


Bliscy i opiekunowie chcą jak najlepiej dla swoich podopiecznych. Dobrze się składa, bo wiedza o tym, jak wspierać prawidłowy rozwój dzieci stale się poszerza. Jak sprawić, by była bezpieczna i przynosiła nie tylko mnóstwo korzyści, ale przede wszystkim radości? Naszym przewodnikiem po świecie kreatywnej i edukacyjnej zabawy jest CzuCzu, wydawca autorskich edukacyjnych książeczek, gier i układanek, które wspierają rozwój poznawczy, emocjonalny i społeczny dzieci.
Ulubione zabawy dzieci
Dzieci uwielbiają się ruszać i podejmować kolejne wyzwania, w których wykorzystują już zdobyte doświadczenie i uczą się nowych rzeczy. Zabawa jest przecież ich codzienną “pracą”. I bardzo dobrze, bo to właśnie ona jest bezpiecznym polem do eksperymentowania, testowania nowej wiedzy, przestrzenią, w której można uczyć się metodą prób i błędów i cieszyć z kolejnych sukcesów.

Pozwólcie dzieciom robić to, co sprawia im przyjemność i podsuwajcie swoje pomysły, pamiętając, że dobra zabawa jest:
●    bezpieczna! Każda zabawka, która trafi do rąk dziecka, musi spełniać rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Do tego warto zwrócić uwagę na to, by była wykonana z ekologicznych materiałów.
●    dostosowana do wieku: dlatego treść i forma zabawek zależy od rozwijających się kompetencji i zmieniających się zainteresowań dzieci. Świetnie widać to na przykładzie puzzli, które są fantastyczną zabawką rozwijającą dla każdego. Doskonałe pierwsze puzzle dla maluchów będą mieć tylko 2 duże elementy i ilustracje o ograniczonej liczbie szczegółów, z kolei starszaki docenią układanki o większej liczbie puzzli i zupełnie innej tematyce.
●    kreatywna: daje przestrzeń do testowania własnych pomysłów, co pozwala na rozwijanie wyobraźni i wywołuje mnóstwo uśmiechów.
●    edukacyjna, ponieważ uczy i rozbudza ciekawość.
●    po prostu fajna - inspiruje do wspólnego spędzania czasu i sprawia mnóstwo radości!
Czuczu Starter Malucha 2 Ksiazeczki

 

Czuczu CzuCzuLotto Zwierzatka 18m

Co to są zabawki edukacyjne?
Rodzice chcą dla dzieci jak najlepiej. Chcieliby, aby każda zabawka była jak najwyższej jakości i przynosiła dzieciakom same korzyści. Doskonale to rozumiemy! Takie właśnie są zabawki edukacyjne od CzuCzu: w rękach dzieci są wspaniałym narzędziem do odkrywania świata, a dla rodziców podpowiedzią na to, jak spędzać czas z najmłodszymi i w jaki sposób uczyć i doskonalić konkretne kompetencje. Co więcej, nawet mając ogromny wybór, każdy łatwo wybierze odpowiednią zabawkę dla swojego dziecka. Z każdego opakowania CzuCzu łatwo wyczytać, jaki jest typ produktu (książeczka, puzzle, gra) i jego tematyka (alfabet? kosmos? dinozaury? pyszności? ulubione tematy zachęcają dzieci do rozwijających zabaw!), do jakiej grupy wiekowej jest skierowany oraz które umiejętności pozwoli doskonalić. Edukacyjna zabawa start!

Najlepszy CzuCzu prezent dla dziecka: wybór redakcji

Każde pudełko CzuCzu kryje milion pomysłów na zabawę i jest doskonałym pomysłem na prezent. Na pewno znajdziecie coś dla siebie i swojego dziecka, a nasz wybór (nie było łatwo!) jest subiektywny, ale… spróbujmy!
1)  Starter malucha dla dzieci od pierwszych dni życia - to doskonały pomysł na prezent dla rodziców niemowląt, na baby shower czy chrzest. Nie tylko pomaga rozwijać wzrok i połączenia nerwowe w mózgu, ale pozwala spędzić wyjątkowe chwile z maluszkiem.
2)    Dla roczniaków: wspomniane wcześniej pierwsze puzzle i cała seria książeczek z Biblioteczki CzuCzu - to coś, co maluchy uwielbiają!
3)   Czytamy razem Zestaw do nauki czytania , który rośnie razem z dziećmi - to 6 książeczek i mnóstwo dodatków, które krok po kroku, dzięki wesołej zabawie, pokazują, że wspólna lektura jest wspaniałym sposobem na spędzanie czasu, a samodzielne czytanie jest prostsze, niż mogłoby się wydawać!4
4)   Puzzle obserwacyjne dla przedszkolaków - to cała kolekcja dużych puzzli o różnej tematyce i liczbie elementów, które mają ramkę pełną detali do wyszukiwania na ułożonej ilustracji.
5)    Puzzlove CzuCzu Zwierzęta. Mapa świata - dla ciekawych świata młodych odkrywców!

A Ty? Co wybierasz? :)

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl