TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Dr Brown's Options Zestaw Od Butelki Do Kubka 270ml WB9160 Zielony6

Dostępność: brak towaru
Cena: 69,99 zł 69.99
ilość szt.
Zyskujesz 174 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena: 5
Producent: Dr Brown's
Kod produktu: DR 91606

Opis

ZESTAW „OD BUTELKI DO KUBKA” ZIELONY (ZAWIERA: BUTELKA SZEROKA SZYJKA 270ML OPTIONS+ DEKOR, ZE SMOCZKIEM +6 MIESIĘCY I USTNIKIEM „NIEKAPKIEM”)

Wykonaj kolejny krok w rozwoju swojego dziecka korzystając z nowego zestawu „Od butelki do kubka”. Zestaw ułatwia przejście ze smoczka w butelce, do ustnika kubka. Butelka wyposażona jest w smoczek poziom 3 oraz dodatkowo w miękki, silikonowy ustnik niekapek. Gdy dziecko będzie gotowe, usuń wewnętrzny system odpowietrzający w butelce i zastąp smoczek ustnikiem, który przygotuje dziecko do picia z kubka. Butelka Dr Brown’s Options+ szeroka szyjka o pojemności 270ml występuje w różnych wzorach i kolorach. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Można myć w zmywarce na górnej półce oraz wyparzać w sterylizatorze.

Karmienie z systemem lub bez systemu odpowietrzającego

Najnowsze butelki Dr Brown′s Options+ dają rodzicom możliwość wyboru, w jaki sposób chcą karmić swoje dziecko. Opatentowany system odpowietrzający pozwala na karmienie dziecka butelką Dr Brown′s z systemem lub bez systemu odpowietrzającego.

Butelki Dr Brown's Options+ zostały zaprojektowane aby rosnąc wraz z dzieckiem.

Nowy smoczek - przypominający pierś Mamy

Nowe butelki z szeroką szyjką OPTIONS+ mają smoczki, które posiadają zupełnie nowy kształt, podobny do piersi mamy.

Smoczek został specjalnie zaprojektowany, aby zaoferować podobny przepływ jak podczas karmienia naturalnego. Dzięki połączeniu systemu odpowietrzającego i nowego smoczka, przejście z karmienia piersią do butelki i odwrotnie, będzie jeszcze łatwiejsze.

2w1 czyli zestaw od butelki do kubka

Wykonaj kolejny krok w rozwoju swojego dziecka korzystając z nowego zestawu „Od butelki do kubka”.

Zestaw ułatwia przejście ze smoczka w butelce, do ustnika kubka. Butelka wyposażona jest w smoczek poziom 3 oraz dodatkowo w miękki, silikonowy ustnik niekapek. Gdy dziecko będzie gotowe, usuń wewnętrzny system odpowietrzający w butelce i zastąp smoczek ustnikiem, który przygotuje dziecko do picia z kubka.

Korzyści zdrowotne

Podczas karmienia niemowląt zalecane jest używanie systemu odpowietrzającego Dr Brown′s, aby dziecko doświadczyło wszystkich korzyści zdrowotnych:

  • system odpowietrzający nie dopuszcza do powstawania pęcherzyków powietrza w pokarmie, co zapobiega kolkom, odbijaniu i gromadzeniu gazów,
  • opatentowany system odpowietrzający skutecznie ogranicza utlenianie mleka matki i odżywki, co sprzyja trwałości niezbędnych składników odżywczych takich jak witamina C, A i E oraz lipidów (na podstawie badania uniwersyteckiego),
  • system pełnego odpowietrzenia butelki umożliwia karmienie bez powstawania próżni, podobne do karmienia piersią.

Niektórzy rodzice uważają, że gdy dziecko jest starsze i bardziej rozwinięte, usunięcie systemu odpowietrzającego daje dodatkową opcję karmienia butelką Dr Brown′s:

  • zapewnia karmienie podobne do większości butelek, które mają system odpowietrzający w smoczku,
  • system odpowietrzający w smoczku tworzy odpowiednią szybkość przepływu.

Najlepsza butelka do karmienia niemowląt

Opatentowany system wewnętrznego odpowietrzania eliminuje podciśnienie i wciąganie przez dziecko nadmiaru powietrza.

1. Opatentowany system wewnętrznego odpowietrzania Natural Flow jest jedynym systemem eliminującym próżnię i pęcherzyki powietrza występujące w większości butelek do karmienia niemowląt. Dzięki niemu powietrze wchodzi przez kołnierz smoczka nie przedostając się do naturalnego lub sztucznego mleka.

2. Powietrze jest następnie kierowane poprzez system wewnętrznego odpowietrzania do obszaru ponad powierzchnię mleka naturalnego lub sztucznego.

3. Niemowlętom łatwiej jest ssać pokarm, ponieważ umożliwia to odpowietrzanie, dzięki czemu dziecko nie musi pokonywać podciśnienia i nie jest narażone na dyskomfort wciągania pęcherzyków powietrza. To pomaga utrzymać optymalne poziomy zawartości witamin C, A oraz E + lipidów, zmniejszając występowanie kolki, odbijania i gazów.

4. Naturalne lub sztuczne mleko przepływa swobodnie przez smoczek przy czym powietrze jest kierowane ku górze butelki. To pozytywne ciśnienie zapobiega zasysaniu smoczka i zmniejsza ryzyko infekcji w wyniku przedostawania się pokarmu do ucha dziecka.

Zestaw zawiera:

  • butelka antykolkowa z szeroką szyjką Options+ 270ml
  • smoczek silikonowy poziom 3 (+6 miesięcy)
  • silikonowy ustnik "niekapek"
  • dwuczęściowy system odpowietrzający
  • szczoteczka do czyszczenia systemu odpowietrzającego

Wszystkie produkty Dr Brown's nie zawierają BPA.

Na wszystkich naszych aukcjach kupujesz produkty w 100% oryginalne i zapakowane fabrycznie.

Wszystkie produkty Dr Brown's pochodzą od wyłącznego dystrybutora marki w Polsce.

Producent

Historia marki Dr. Brown`s rozpoczęła się w 1996 roku. Wówczas lekarz dr Craig Brown wymyślił rurkę odpowietrzającą, której głównym celem było uchronić dziecko przed dostawaniem się pęcherzyków powietrza do brzuszka. Pomysł okazał się przełomowy i w 1997 roku butelka została opatentowana.

Od tego czasu butelki firmy Brown`s zdobyły wiele nagród i zostały docenione przez specjalistów na całym świecie.

Firma Dr. Brown`s stale prowadzi badania i wprowadza nowe, innowacyjne produkty na rynek.

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl