TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Akcesoria Do Butelek

Wysokiej jakości butelki dla dzieci są wykonane z trwałych, przyjaznych dla zdrowia materiałów, a ich konstrukcja zapewnia łatwe podawanie pokarmu maluchowi. Jednak, aby na powierzchni butelki nie pojawiły się groźne bakterie, wirusy czy grzyby, konieczne jest regularne, dokładne ich czyszczenie. Do tego celu warto służy profesjonalna szczotka do butelek i smoczka. Natomiast suszarka do butelek ułatwia osuszanie wymytych naczyń bez użycia ściereczki.

Higiena podstawą zdrowego rozwoju Twojego dziecka

Czyścik do butelek, dostępny w naszym sklepie, dokładnie wyczyści każdy zakamarek naczynia. Przyczepiona do jego końca gąbka do butelki i smoczka ułatwia doszorowanie także trudno dostępnego dna, by żadne drobnoustroje nie mogły rozmnażać się w tym miejscu. Pamiętać należy o natychmiastowym wymyciu naczyń od razu po karmieniu malucha. Dzięki temu niezaschnięte resztki będą znacznie łatwiejsze do usunięcia. Natomiast szczotka do butelek i smoczka musi zawsze pozostawać czysta. Dlatego też, po zakończeniu mycia, należy ją wysuszyć wraz z samym pojemnikiem.

Wszystkie akcesoria do butelek w jednym miejscu

Dbanie o higienę w czasie karmienia dziecka nie jest łatwym zadaniem. Z tego powodu warto wyposażyć się w odpowiednie akcesoria do butelek, które ułatwiają walkę z drobnoustrojami:

  • Suszarka do butelek to praktyczne rozwiązanie, które łatwo rozłożyć na blacie w celu osuszenia wymytych naczyń, a następnie złożysz i schowasz z powrotem do szafy.

  • Szczotka i gąbka do butelki i smoczka, zapewniająca maksymalny poziom czystości, skonstruowana jest w taki sposób, by ułatwić dotarcie do najtrudniej dostępnych miejsc.

  • Wymienne ustniki silikonowe do kubków oraz inne elementy popularnych butelek dla dzieci.

  • Parowar do profesjonalnej dezynfekcji naczyń używanych do karmienia dziecka.

  • Czyściki do rurek i słomek, aby zadbać o czystość ich wewnętrznej strony.

  • Miarka pozwoli zawsze odmierzyć idealną ilość składników do wykonania mleka dla malucha.

Oraz wiele innych, przydatnych do karmienia malucha akcesoriów.

W trosce o zdrowie Twojego dziecka

Wszystkie dostępne u nas akcesoria do butelek zostały przebadane i są w pełni bezpieczne dla każdego malucha. Jeśli więc chcesz zadbać o zdrowie swojego dziecka, kup profesjonalny czyścik do butelek z gąbką, by dokładnie pozbyć się wszystkich pozostałości w naczyniu. Nie wycieraj go jednak na sucho. Lepszym rozwiązaniem jest suszarka do butelek, która ułatwi grawitacyjne ociekanie wody z butelki. Jednak najważniejsza jest systematyczność i dokładność czyszczenia naczyń po każdym karmieniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl