TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Ziołolek Alation Med Płyn do Higienicznej Dezynfekcji Rąk 100ml

Ziołolek Alation Med Płyn do Higienicznej Dezynfekcji Rąk 100ml
  • promocja
Dostępność: brak towaru
Cena: 1,99 zł 2,50 zł 1.99
  ( 1 l = 19,90 zł )
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 2,49 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
Zyskujesz 4 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena: 5
Producent: Linomag
Kod produktu: NE 1915

Opis

ALATION Med

Płyn do higienicznej dezynfekcji skóry rąk przeznaczony jest do dezynfekcji rąk w warunkach przemysłowych, domowych oraz w obszarze spożywczym. Doskonale sprawdza się w sklepach, restauracjach, barach, stołówkach, salonach fryzjerskich, salonach kosmetycznych, gabinetach masażu itp. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie ze względów higienicznych wymagana jest częsta dezynfekcja rąk. Zawarta w nim gliceryna działa nawilżająco, zapobiegając nadmiernemu wysuszaniu skóry. Produkt płynny na bazie alkoholu.

Pojemność: 100 ml

Stosowanie: Pobrać około 2 ml produktu, następnie wcierać w ręce przez około 30 sekund. Pozostawić ręce do wyschnięcia. Nie wycierać rąk. Nie spłukiwać wodą.

Substancje czynne: Etanol 62,39 g / 100 g

ZWROTY H: Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy.

ZWROTY P: Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, otwartego ognia – palenie wzbronione. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty. Przechowywać w chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć.

Przechowywanie: Przechowywać w pomieszczeniu chłodnym, suchym, dobrze wentylowanym, z ograniczeniem bezpośredniego działania promieni słonecznych. Przechowywać z dala od źródeł ciepła lub zapłonu. Przechowywać w oryginalnych opakowaniach. Przechowywać pojemniki szczelnie zamknięte.

Postępowanie z odpadami produktu: Produkt należy niszczyć przez spalanie. W przypadku rozlania natychmiast przysypać ciecz materiałem chłonnym, zebrać do pojemnika i traktować jako materiał niebezpieczny. Nie wolno składować razem z odpadami komunalnymi, nie dopuścić do przedostania się do kanalizacji. Składować w oryginalnych pojemnikach.

PIERWSZA POMOC:

Uwagi ogólne: Należy przestrzegać ogólnych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosować zalecane środki ostrożności zamieszczone na etykiecie.

W kontakcie ze skórą: Zdjąć zanieczyszczoną odzież. Zanieczyszczoną skórę przemyć dokładnie wodą z neutralnym mydłem. W przypadku wystąpienia podrażnienia skonsultować się z lekarzem.

W kontakcie z oczami:  Wyjąć szkła kontaktowe. Wypłukać obficie dużą ilością wody, przez co najmniej 15 min. Chronić niepodrażnione oko. Skonsultować się z lekarzem.

W przypadku spożycia: Wypłukać usta wodą. Nie wywoływać wymiotów. Nigdy nie podawać niczego do ust osobie nieprzytomnej. Natychmiast wezwać lekarza, pokazać opakowanie lub etykietę.

Po narażeniu drogą oddechową: Poszkodowanego wyprowadzić na świeże powietrze, zapewnić ciepło i spokój. W razie problemów z oddychaniem zastosować mechaniczne sztuczne oddychanie lub podać tlen. W  przypadku wystąpienia niepokojących objawów skonsultować się z lekarzem.

BEZPOŚREDNIE I POŚREDNIE UBOCZNE SKUTKI STOSOWANIA:

Oczy: Ciecz lub pary powodują podrażnienie oczu.

Skóra: Może powodować lekkie podrażnienie w przypadku przedłużonego lub powtórnego działania.

Połknięcie: Połknięcie może mieć następujące skutki: depresja centralnego układu nerwowego, nudności lub wymioty, objawy podobne do zatrucia alkoholowego. Wdychanie: Wdychanie par o dużym stężeniu może powodować przejściowe podrażnienie dróg oddechowych, bóle głowy, nudności.

Ryzyko biologiczne: Brak udowodnionego działania ekotoksycznego. Działa drażniąco na oczy.

Postępowanie z opakowaniem i odpadami opakowaniowymi po produkcie: Puste opakowania mogą zawierać pozostałości produktu. Nie wolno ich ciąć, przebijać oraz trzymać w pobliżu ognia. Puste opakowania należy wypłukać pod bieżącą wodą, a następnie przekazać do recyklingu jako odpad komunalny. Opakowania jednorazowe przekazać do utylizacji.

Numer pozwolenia: 1340/TP/2020

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl