TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Wymienne wkłady do pojemnika na zużyte pieluchy zapewniają ochronę przez brzydkimi zapachami i bakteriami.

Wkłady Do Koszów Na Pieluchy

AKUKU PACHNĄCE WORECZKI NA PIELUSZKI 4PAK 400szt AKUKU PACHNĄCE WORECZKI NA PIELUSZKI 4PAK 400szt
Producent: Akuku
Cena:

34,76 zł

zobacz więcej

Utylizowanie zużytych pieluszek niemowlaka bywa kłopotliwe, szczególnie u progu macierzyństwa, czyli w pierwszych miesiącach życia. W tym czasie noworodek zużywa nawet 10 pieluszek w czasie doby. Spakowanie zużytej pieluchy w tradycyjnym worku na śmieci na kilka godzin nie rozwiązuje problemu uciążliwych zapachów. Dlatego rodzice, którym zależy na higienie, inwestują w specjalny kosz oraz wkłady do kosza na pampersy i szybko doceniają, że nie są to tylko zbędne gadżety.

Wkłady kompatybilne z pojemnikami na pieluchy

Pojemnik na pieluchy to wyspecjalizowane kosze na śmieci, które wykorzystują mechanizmy do zatrzymywania i pochłaniania zapachów po to, aby pokój dziecka nie przesiąkał nieprzyjemnym zapachem.

Jeśli chcemy naprawdę zminimalizować zapach brudnych pieluch, mamy kilka opcji. Można oczywiście każda zużytą pieluchę wynosić do kosza zewnętrznego, ale jest to słaba metoda szczególnie zimową nocą. Alternatywą są pojemniki na pieluchy, które zostały zaprojektowane tak, aby zatrzymywać nieprzyjemny zapach zabrudzonych pieluch. Atrybutem takiego pojemnika są wymienne wkłady do kosza na pieluchy, które dodatkowo uszczelniają zapach oraz czynią proces pozbywania się zużytego pampera bardziej higienicznym.

Szczególnie popularne w naszym katalogu produktów wkłady do kosza angelcare charakteryzują się niezwykle precyzyjnym wykonaniem i wysoką jakością tworzywa. Te ekonomiczne, wydajne i pojemne wkłady są przynajmniej pięciokrotnie skuteczniejsze w pochłanianiu zapachów niż pojemniki konkurencji. Pojemniki te pasują do każdego rodzaju okrągłych koszów.

Pachnące woreczki na pieluchy

Innym, bardzo praktycznym, rozwiązaniem brzydko pachnącego tematu są sterylne i zapachowe worki do kosza na pampersy. Niebieski, charakterystyczny kolor woreczka dobrze maskuje zawartość po napełnieniu. Szybkie i proste wiązanie pozwala na szczelne zamknięcie i umieszczenie w koszu na śmieci. Wielkość woreczków jest uniwersalna i na tyle duża, że swobodnie mieści pieluszki jednorazowe w każdym rozmiarze, a także wszelkie chusteczki i waciki zużyte w czasie zabiegu higienicznego. Worki do kosza na pieluchy doskonale nadają się do użytku w czasie podróży lub spaceru.

Pachnące woreczki na pieluchy neutralizują nieprzyjemne zapachy, zużytych przez niemowlaka, wyrobów chłonnych. Woreczki nasączone są specjalnym składnikiem niwelującym przykry zapach.

Atuty oferowanych przez nas woreczków na zużyte pieluchy:

• woreczki są pachnące, łatwo i skutecznie neutralizują nieprzyjemne zapachy, co pozwala po napełnieniu na przechowywanie w nawet otwartym koszu na śmieci.

•worki są kolorowe i nietransparentne, dzięki czemu skutecznie skrywają zawartość pełnych pieluch, chusteczek i wacików.

• szczelne, skuteczne zamknięcie umożliwia higieniczne przechowywanie i przenoszenie zawartości do pojemnika

Woreczki dostępne są w naszej ofercie w ekonomicznych opakowaniach zbiorczych, co gwarantuje atrakcyjną dla kieszeni cenę. Każdy woreczek ułożony jest w takim systemie, że wyciągnąć można go tak samo, jak chusteczki higieniczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl