TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Koła Poporodowe

Koła poporodowe - produkt do odciążenia dolegliwości mam i osób z bólami kręgosłupa

Koła poporodowe, to produkt nie tylko dla młodych mam. Poduszka ta przynosi ulgę kobiecie w czasie karmienia piersią w pozycji siedzącej, ale także osobom z dolegliwościami pooperacyjnymi i bólami kręgosłupa.  Krąg połogowy jest owocem doświadczeń wielu kobiet w okresie tuż po porodzie oraz specjalistów zajmujących się rehabilitacją. Poduszka poporodowa wspiera tak, aby mama mogła karmić bez bólu w pozycji siedzącej. Chroni ona obolałe krocze przed uciskiem, dzięki czemu kobieta może komfortowo usiąść na twardej powierzchni.

Krąg połogowy - Materiał i zastosowanie

Produkt wypełniony jest drobnymi kuleczkami styropianu, który optymalnie dopasowuje się do budowy ciała.  Tkanina 100% bawełny, z której uszyty jest pokrowiec oraz wypełnienie gwarantują wysoką jakość produktu i długotrwałe użytkowanie. Krąg połogowy charakteryzuje się dobrą cyrkulacją powietrza oraz łatwym czyszczeniem.
Poduszka z otworem w siedzisku przeznaczona jest do odciążenia kości krzyżowej, kości ogonowej i pierścienia miednicy w stanach chorobowych, urazach krocza, po operacjach krocza i narządów miednicy mniejszej oraz w okresie poporodowym.

Koła poporodowe mają wiele zalet:

  • chronią obolałe krocze przed uciskiem, dzięki czemu można swobodnie usiąść
  • kształt poduszki eliminuje nacisk obszaru krocza w pozycji siedzącej, skutecznie stabilizuje prawidłowe krzywizny dolnej części pleców.
  • to idealny produkt zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl