TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Podgrzewacze Samochodowe

Podróżowanie z niemowlakiem nie musi być niekomfortowe! Jeśli wybierasz transport samochodowy, idealnym rozwiązaniem pozwalającym karmić dziecko bez przerywania podróży będzie samochodowy podgrzewacz do butelek. Dostępne w naszej ofercie produkty to sprzęty najwyższej klasy i w atrakcyjnej cenie, która zdecydowanie zachęca do samochodowych wycieczek z małym dzieckiem!

Bezproblemowa obsługa, szybkie podgrzewanie!

Podgrzewacze samochodowe to specjalne urządzenia wytwarzające ciepło, dzięki któremu mleko w butelce może uzyskać właściwą temperaturę do spożycia przez dziecko. Standardowy podgrzewacz do mleka samochodowy zasilany jest przy pomocy kabla ze specjalną wtyczką samochodową, dzięki której z łatwością można go używać — warunkiem jest jedynie uruchomienie samochodu. Wystarczy podpiąć podgrzewacz do gniazdka samochodowego i zaczekać kilka minut, aby mleko w butelce uzyskało temperaturę, która będzie dla dziecka najlepsza.

Dlaczego warto mieć w samochodzie podgrzewacz?

Klasyczny podgrzewacz samochodowy oprócz funkcji podgrzewania może jeszcze spełniać funkcję podróżnego termosu dla dziecka — jego grube ściany uniemożliwiają szybkie ostygnięcie przygotowanego mleka. Dzięki temu opiekunowie mogą podać mleko ponownie za kilka lub kilkanaście minut, przechowując je w podgrzewaczu bez konieczności ponownego ogrzewania mleka po wystygnięciu. Wybierając się w daleką podróż z niemowlakiem, należy mieć przy sobie zapas odciągniętego wcześniej pokarmu lub mleka modyfikowanego. Należy jednak podawać je dziecku natychmiast po przygotowaniu, aby nie straciło na swojej świeżości i jakości. Dlatego tak ważne jest dla opiekunów w podróży, aby móc nakarmić swoje dziecko w ciągu kilku minut po tym, jak zasygnalizuje ono taką potrzebę. Stoisz w korku bez możliwości wyjścia z auta, aby poszukać miejsca do przygotowania pokarmu? A może jedziesz ruchliwą autostradą, a do zjazdu jeszcze wiele kilometrów? Podgrzewacze samochodowe zostały stworzone właśnie z myślą o tym, aby nie trzeba było przerywać podróży z maluchem z powodu częstych karmień. Wybierz najlepszy model z naszej oferty i szerokiej drogi!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl