TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

Śliniaki Jednorazowe

Higiena i radość jedzenia

Nauka spożywania posiłków bywa trudna, dlatego rodzice powinni sięgać po różnego rodzaju pomoce. Śliniaki jednorazowe dla niemowląt są doskonałym rozwiązaniem dla dzieci, którym przyjmowanie pokarmów nie przychodzi łatwo. Chłonne, dobrze chronią odzież, ale również delikatną skórę dziecka. Pozwalają zachować odpowiedni poziom higieny w trakcie i po posiłku, dając jednocześnie większą radość jedzenia. Śliniaki jednorazowe dla dzieci to propozycja zarówno dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z rozszerzaniem diety, jak i dla nieco starszych.

 

Śliniaki jednorazowe dla niemowląt- w podróży i restauracji

Śliniaki jednorazowe dla dzieci z powodzeniem mogą być używane na co dzień, ale wielu rodziców sięga po nie przede wszystkim w podróży oraz będąc w restauracji. Jedząc poza domem, zachowanie higieny i schludnego wyglądu jest bardzo istotne, a wożenie ze sobą dodatkowych par śliniaków zdecydowanie nie jest komfortowe. Śliniaki jednorazowe dla niemowląt można zutylizować bezpośrednio po użyciu, przez co stanowią one bardzo praktyczne rozwiązanie. Bez względu na to, czy wybieramy się na wakacje, na obiad czy wesele, warto wziąć ze sobą śliniaki jednorazowe dla dzieci.

 

Alternatywa dla produktów wielorazowego użytku

Śliniaki jednorazowe dla niemowląt stanowią doskonałą alternatywę dla produktów wielorazowego użytku, które w rzeczywistości mogą posłużyć zaledwie przez kilka tygodni. Zabrudzenia pojawiające się na nich są trudne do usunięcia, nawet pomimo stosowania różnego rodzaju detergentów. Śliniaki wielorazowe są droższe, natomiast wymagają częstej wymiany, co w ogólnym rozrachunku może okazać się nieekonomiczne. Tymczasem produkty jednorazowego użytku będą świetnym rozwiązaniem także dla starszych dzieci, które potrafią już jeść samodzielnie, ale wciąż zdarza im się pobrudzić. Pomogą ochronić sukienkę, koszulę albo ulubioną bluzę przed trudnymi do usunięcia, nieestetycznie prezentującymi się plamami. Będą przydatne na co dzień, ale przede wszystkim w czasie większych wyjść.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl