TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

 

 

Kaszki

Helpa Czary Mamy BIO Kasza 4 Zbóż 200g Helpa Czary Mamy BIO Kasza 4 Zbóż 200g
Producent: Helpa
Cena: 12,24 zł
zobacz więcej
Helpa Czary Mamy BIO Kasza 4 Zbóż 2x200g Helpa Czary Mamy BIO Kasza 4 Zbóż 2x200g
Producent: Helpa
Cena: 23,00 zł
zobacz więcej
Helpa Czary Mamy BIO Kaszka Zestaw 6 x 200g Helpa Czary Mamy BIO Kaszka Zestaw 6 x 200g
Producent: Helpa
Cena: 64,99 zł
zobacz więcej

Kaszki Helpa

Kaszki Helpa to produkty dla całej rodziny. Naturalne zboża zawarte w ich składzie, starannie wyselekcjonowane i odpowiednio rozdrobnione, wymagają zaledwie 2-3 minut gotowania. Kaszki Helpa polecamy rodzinom szukającym naturalnej żywności, która jest jednocześnie wygodna i szybka w przygotowaniu. Dzięki kaszce CZARY MAMY każda mama może stać się czarodziejką, w trzy minuty tworząc posiłek pełen wartości odżywczych i smaku.

Kaszki Holle

Pełne ziarna użyte w kaszkach Holle są w łatwostrawnej postaci, która szczególnie nadaje się dla dzieci. Wartość odżywcza ziarna jest łagodnie uwalniana z ciepłem oraz wilgocią, idealna dla rosnących potrzeb twojego dziecka. Używanie pełnych ziaren pozwala zatrzymać w tej formule większą ilość substancji odżywczych. Kaszka jest pełnowartościowym posiłkiem dla Twojego dziecka, można podawać ją z wodą jak i mlekiem. Kaszki Holle zawierają tylko ekologiczne składniki, nie zawierają cukru ani mleka.

Kaszki Humana

Kaszki Humana są wzbogacone kompozycją ważnych witamin i składników mineralnych niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju Twojego maluszka. Kaszka nie zawiera białek mleka krowiego, laktozy, oraz jest bezglutenowa. Polecana przy rozszerzaniu diety w czasie karmienia piersią, żywieniu mlekami hipoalergicznymi lub preparatami mlekozastępczymi.

Kaszki Otolandia

Kaszki Otolandia są niezwykle lekkostrawne, sprawdzają się idealnie w zmaganiach z problemami żołądkowymi. Kaszki te dostarczają bardzo dużą ilość energii, świetnie wpływają na poprawę humoru. Zawierają 100% wyselekcjonowanych zbóż, nie zawierają sztucznych dodatków oraz nie zawierają zarówno mleka jak i cukru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium