TEL: (33) 486 91 40   |   E-MAIL: SKLEP@ASPLANETA.PL

 

 

Kaszki

Helpa Kaszka Bio Z Dodatkami Zestaw 5x Nowe Smaki Helpa Kaszka Bio Z Dodatkami Zestaw 5x Nowe Smaki
Producent: Helpa
Cena:

71,99 zł

zobacz więcej
Helpa Zestaw Bio Kaszka Czary Mamy 5 X 200g Helpa Zestaw Bio Kaszka Czary Mamy 5 X 200g
Producent: Helpa
Cena:

64,89 zł

zobacz więcej
Moja Kaszka Bio Waniliowa Po 6m 250g Modilac Moja Kaszka Bio Waniliowa Po 6m 250g Modilac
Producent: MODILAC
Cena:

26,90 zł

zobacz więcej

Kaszki Helpa - Naturalne produkty dla Twojej rodziny

Kaszki Helpa to gwarancja naturalnych produktów dla całej rodziny. Składają się z dokładnie wyselekcjonowanych i odpowiednio rozdrobnionych zboż, które gotują się w zaledwie 2-3 minuty. Idealne dla rodzin poszukujących naturalnej żywności, której przygotowanie jest proste i szybkie. Z naszą kaszką CZARY MAMY, każda mama przemienia się w czarodziejkę, tworząc w trzy minuty pełnowartościowy posiłek, pełen smaku i wartości odżywczych.

Kaszki Holle - Łatwostrawna żywność dla Twojego dziecka

Kaszki Holle są przygotowywane z pełnych ziaren, które są łatwostrawne i idealne dla dzieci. Dzięki procesowi uwalniania wartości odżywczych pod wpływem ciepła i wilgoci, kaszka doskonale zaspokaja rosnące potrzeby Twojego malucha. Wykorzystanie pełnych ziaren pozwala zachować większą ilość składników odżywczych. Kaszka Holle to pełnowartościowy posiłek, który można podawać z wodą lub mlekiem. Produkty są wytwarzane z ekologicznych składników i nie zawierają cukru ani mleka.

Kaszki Humana - Wzbogacone o ważne witaminy i składniki mineralne

Kaszki Humana są bogate w esencjonalne witaminy i składniki mineralne, niezbędne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju Twojego dziecka. Formuła nie zawiera białek mleka krowiego, laktozy i jest bezglutenowa, co czyni ją idealnym wyborem przy rozszerzaniu diety podczas karmienia piersią, stosowania mleka hipoalergicznego czy preparatów mlekozastępczych.

Kaszki Otolandia - Lekkostrawna energia dla Twojego dziecka

Kaszki Otolandia to wyjątkowo lekkostrawne produkty, które doskonale pomagają w radzeniu sobie z problemami żołądkowymi. Dostarczają one dużą ilość energii, która znacząco wpływa na poprawę humoru. Składają się z 100% wyselekcjonowanych zbóż, bez sztucznych dodatków, mleka i cukru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl